Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan deríthetném fel, hogy...

Hogyan deríthetném fel, hogy a munkáltatóm lehallgat?

Figyelt kérdés

Sajnos túl sokszor hoz elő olyan témákat a főnök-tulajdonos, amiket a magán telefonomon beszéltem a családommal, illetve a kollégákkal 1-1 felállásban az irodában.


Évtizedek óta ott dolgozók mondták, hogy nekik is van néha olyan érzésük, hogy meg vannak figyelve. Ugyanis ennyi véletlen ráérzés nincs. Főleg, hogy egy 70 éves ember nem tudom milyen folyamat révén hoz fel olyan témát másnap, ami két 25 éves embert érdekel csak.


És persze a legdurvább, hogy még kérkedik is vele, hogy ő mindent tud és kapja a jelentéseket (csak már annyira elkesiti a sok hülye alkalmazottja, hogy inkább el se olvassa a jelentéseket).


EZT IGY MEGMONDTA.


Jelentkeztem a konkurenciához, ahova boldogan fel is vennének 3x-os fizetésért. Külföldi cég, ugyhogy 3-4 hetet kértek reagálásra. Nos, azóta erről én csak anyáméknak beszéltem MAGÁN TELOMON...de a mult héten már az főnök már felhozta, hogy mi van a konkureciával és hogy én azt biztosan tudom. Persze ezeket nagyon burkolt formában közli.


És én meg már unom. Simán kitelik belőle, hogy szabotálja a munkához jutásomat a másik cégnél.


2017. márc. 23. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Te ilyen ezoterikus dolgokban is hiszel, és a mágneseket sem érted igaz?
2017. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ma már kb. 70 éves főnököm, akivel mai napig nem tudom, kivel keveredtem egy helyre...


Mesterien játszotta ki az embereket egymás ellen, miközben mindig megvolt a legújabb kegyeltje, aki 1-másfél év után kegyvesztett lett...


Na ez a főnök négyszemközt benyomta nekem, hogy az ő levelezését megfigyelik.


Mai napig gondolkodok rajta, ezzel mi volt a célja. Ill. az is megfordult a fejemben, hogy neki volt igaza és valaki más keverte a sz@rt a közelben valójában...

Van is tippem ki (egy politika közeli ember orosz kapcsolatokkal).


Azért elgondolkodtató, hogy 19 éves naiv középiskolásként milyen körökbe lehet Magyarországon belecsöppenni, nem?

2017. márc. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

na most ha valakinek a fia valami rendőrfőnök, akkor nem hiszem, hogy távol állnak tőle a titkosszolgálati eszközök.


Poloska és társai...és van egy ember aki ezeket meghallgatja és jelentéseket készít neki.


Lehet itt naivan felfogni a világot, de sajnos nem az.

2017. márc. 24. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:

3.: Üdv a klubban, te is belekeveredtél a KKV-s és egyéb (pl. EU-s pályázati) címeken futó magyar maffiába, na nekem is ezért nincs még mindig állásom, se családom. Magyarországon elég, ha rossz időben, rossz helyen voltál, máris "áldozattá" válsz huszonévesen. Ráadásul hiába teszel bármit, mert sok esetben köztiszteletben álló kb. 70 éves emberekről van szó.


Válts azonnal, amilyen gyorsan csak lehet! Ha betart neked, akkor is be fog tartani, ha jól szét csicskáztatnak és egy év múlva ők rúgnak ki!

Innen, már ilyenforma vesztenivalód nincs.


Szerintem, ahol munkahelyen nemhivatalosan előjön a megfigyelés/lehallgatás téma, onnan azonnal pucolni kell, mert ott nagyon nagy bajok vannak!

2017. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha felvesz a konkurencia 3-szoros fizetésért, akkor miért vagy még ott?
2017. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
felmondási idő....
2017. márc. 24. 21:09
 7/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Felmondási idő...és? Ha lelépsz legfeljebb bukod a fizud. Ami tök mindegy mert a másik helyen visszajön.


Amúgy a munkáltatódnak valószínűleg van 1000 jobb dolga mint téged lehallgatni.

2017. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

haha:D ennek a munkáltatónak hidd el ez az élete...hogy másnak árthasson :D


itt az árbevétel meg a termelő munka nem a fő szempont...multkor kijelentette, hogy csak akkor lehet dolgozni (termelő munkát) ha ő éppen nem kér mást.

2017. márc. 24. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:

8.: Ott kell hagyni! Reális, amit leírsz, én találkoztam hasonlóval. Az ilyen állásoknál, még a semmi is jobb! Simán rámehet az egészséged...


"Ami rosszul néz ki, az rossz is" - régi céges szólás.


Aludj rá hétfő reggelig egyet, aztán hagyd ott őket.

2017. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!