Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kevés kezdőként ez a fizetés?

Kevés kezdőként ez a fizetés?

Figyelt kérdés

Állami szférában sikerült elhelyezkednem.

Bruttó 175000 Ft a bérem.

Érettségim van. Felsőfokú szakképzésre jártam, most végzek. Ettől emelkedhet a bérem? Ez mennyire mondható kevésnek?


2017. márc. 23. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bérkalkulátor szerint az 116.375 Ft nettó. Nem túl jó.
2017. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... én betanított munkásként ennél jobban keresek.
2017. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromi kevés. De az állami szféra operatív szinten sosem a magas bérekről volt híres. Azt gondold végig, hogy a jövőbeli terveid megvalósításához elegendő-e ez a pénz.
2017. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy milyen helyen laksz, kell-e albérletet fizetni stb.

Én pl. multinál kapok bruttó 200-at diplomával és nyelvtudással vidéken, de -egyelőre- örülök neki, hogy ez is összejött.

2017. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is vidéki vagyok. Nem kell albérletet fizetnem, mivel még anyukámmal élek.

Elvileg a diplomával itt jól keresnek, csak mivel az nincs nekem így maradok ebben a bérben.

2017. márc. 24. 06:13
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Kezdonek baromi jo, foleg hogy allami szfera, az kevesbe kockazatos mint a verseny.

Szerintem teljesen jo, szerezz tapasztalatot es hajra. En irigyellek!

2017. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az állami szféra sem olyan biztos. Legutóbb a NAV-nál is voltak leépítések úgy hallottam.
2017. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állami szférában naponta úgy is 1-2 óra a konkrét munkavégzés, így levetítve jó.
2017. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!