Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan akinek ténylegesen...

Extrabab kérdése:

Van olyan akinek ténylegesen bevált az mlm?

Figyelt kérdés
Nekem max tényleg csak 2. állásként lenne jó, mert van munkám amivel megvagyok elégedve. Csak azért egy havi 20 ezer +ba nem lenne rossz! Forrevert és a DXN-t próbálgattam, de abszolult semmi! Meg hát a másik, én nem vagyok az a rafinált aki mindenkire rásóz mindent, de azért még is érdekelne valami ami ténylegesen müködik, és + hoz egy kiegészitést.

2017. márc. 25. 14:40
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Te csinálod? Meg a másik, a forrever irtó drága :( pl: Aloe gél 10 ezer a DM-be más cégtöl ugyan azt a gélt, talán minöségbe se sokkal rosszabb 4 rongy
2017. márc. 25. 14:47
 2/33 anonim ***** válasza:
2%
Nagynénim kezdte 1 hónapja és az első hónapban 36500 Ft-t keresett. Itt nézd meg az árakat nagyon kedvezőek nincsene elszállva, mint a legtöbb ilyen cégnél.
2017. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
20%
Igen nagynéném kapott webáruházat is és ott is tudja értékesíti a cég termékeit. Illetve katalógus alapján.
2017. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Huha, lenne pár kérdésem, írhatom ide vagy privátba?
2017. márc. 25. 14:53
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
privibe szerintem
2017. márc. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon buta, kb. általános iskolai végzettségű emberek csinálják, akikkel én találkoztam. A főnökeik ránézésre helyi maffiózók. Amit elmondtak, az alapján szimpla LENYÚLÁS.


Egyébként ez a kérdés kvázi apróhirdetés, azaz szabálytalan!

2017. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
10%
útólsó van pár mlm es cég. Szerinted mindenki 8 általánossal dolgozik nekik? Cégenként Oriflame Avon több millió tanácsadó. Te nem vagy normális ekkora hülyeséget irni. Az Elina Med tényleg jó cèg jó termékekkel és a legolcsóbb.
2017. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
54%

7.: Én ott voltam, meghallgattam az MLM-es cégeket.

Már eleve szélhámos módon csaltak oda, átvertek.


Szélhámosság minden MLM! Kerüljétek őket!

Talán dolgozni kellene, nem mlm-ezni utolsó!


Mi van, fáj a munka?

2017. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy van akinek megéri: Aki szervezi.
2017. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

8 -nak

Azért mert van egy rossz tapasztalatod, akkor az összes szélhámos? Nem általánosítsál... Ha egy boltban romlott terméket veszel, akkor az összes bolt átakar verni?

2017. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!