Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A budapesti fodrászok miért...

A budapesti fodrászok miért keresnek ilyen jól?

Figyelt kérdés
Egekben a fodrászat szolgáltatások ára: vágás az olcsóbb helyeken 3-4 ezer, de nem ritka a 8-12 ezer forint egy nevesebb szalonban a belvárosban. A festés pedig akár 25-30 ezer is lehet egy belvárosi fodrászatban. Tudom vannak költségek, de igy is szolgáltatás. Indokolatlanul drága és néhány fodrász milliomos is lett pár év alatt.
2017. márc. 26. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert kifizetnek érte ennyit.
2017. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy miért ? Mert bemennek az emberek és perkálnak, azért.
2017. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miről beszélsz?!


Ez olyan, mintha azt állítanád, hogy Budapesten 5000 Ft alatt nem lehetne egy tisztességes ebéd-menüt megenni.


Én egy belvárosi fodrászhoz járok, lassan 10 éve. Arra nem emlékszem mennyivel kezdtük, de kb. 3 éve 1800 Ft-ért vágja a hajamat.

Persze, lehet menni luxus-szalonba is, de hátizsákot is lehet venni másfél milláért.

2017. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Indokolatlanul drága és néhány fodrász milliomos is lett pár év alatt."

Egy gázszerelő meg többszörös milliárdos.

Mi a kérdés?

2017. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Női vágás normális női hajra nem olcsó. Nem tudom hova jársz de egy szárítás nincs meg 2 ezerből, sajnos. Nem értem miért szálltak el az árak ennyire. Lassan a fodrász is luxus lesz.
2017. márc. 26. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én egy ilyen drágább helyre járok (nem azért írom, hogy ezzel bárkit frusztráljak, nem célom, egyszerűen ez így van), azt tudom elmondani, ahogyan ezt én látom.

azért nem mondanám, hogy indokolatlan, mert sok fodrászon túl vagyok, de nála jobbat nem találtam, odavan a szakmájáért, minden hajjal kapcsolatos kérdésre terjedelmes választ ad, a hajammal minden alkalommal messzemenőleg meg vagyok elégedve és mások is dicsérik (bár igazából mindig hasonló a hajam, mégis kicsit más, érdekes, ahogy ezt is megvalósítja), jó a hangulat, szóval nekem megéri.

tudom, hogy sokan ezt nem engedhetik meg maguknak, nekem szerencsém van, de attól még ne háborodj fel azon, ha a kiváló munkának megkérik az árát.

de szerintem más, kevésbé drága helyen is lehet találni vérprofi, elhivatott szakembereket, csak nagyon kell kutatni.

2017. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gazdagodnak meg. Tudod milyen drága egy szalon bérlése a belvárosban? Több százezer/hó. Mindemellett ott vannak a fordrászkellékek, amiket szintén maguknak kell megvenni. Pl. az említett hajfesték, amely szintén nem olcsó.

Aki ügyes és kiépíti a a saját vevőkörét az jól tud vele keresni, de meggazdagodni, az túlzás, bár attól függ kinek hol kezdődik a gazdagság...

2017. márc. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen drága, ezért saját magamnak festem a hajam havonta (kb.700-900 Ft) és magam vágom magamnak-évek óta, amióta Bpre költöztem. Nem rosszabb, mint amikor a belvárosi luxusszalonban csinálták meg 20ezerért.
2017. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Àtlag emberkènt mièrt előkelő, belvàrosi fodràszok utàn sóvàrogsz? Miért? Mièrt nem jò egy sima àtlag fodràszat? Itt a gond, làtod hogy az igènyeidet nem fedezi a pènzed.
2017. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy mi után sóvárgok. Igen megtehetem a belvárosi fodrászatot csak már unalmas hogy olyan árakat kérnek el egy vágásért vagy beszárításért ami nem fedezi a munka értékét és színvonalát. Festésről már nem is beszélek. Fodrász ipari munka, régen ipari suliba képezték őket, ma pedig sztárszakmává vált. Egy panorámaröntgen ára egy hosszú haj körkefés beszárítása..
2017. márc. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!