Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy kétnyelvű...

Mennyit keres egy kétnyelvű óvodában az angolul nevelő óvónő? Montessori oviban a pedagógus bértábla a mérvadó vagy ott több a fizetés az átlagosnál? Sima magánóvodában kevesebb az óvónők bére?

Figyelt kérdés
10 év tapasztalattal (ebből 4 év külföldi) után Magyarországon szeretnék elhelyezkdeni, de nem tudom jelenleg mennyi a reális bér, és mindenhol kérik megjelölni a fizetési igényt. Köszönöm a segítséget.

#pedagógus bértábla #pedagógus fizetés #Montessori óvónő bére #kétnyelvű óvónő #magánovi fizetés #angolul nevelő #óvodai kereset
2017. márc. 29. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, úgy adok tippet,hogy 5 éve németországban angolul óvodában dolgozok:


Kábé fél éve a szülölővárosomban nyitottak egy kétnyelvű magánovit, gondoltam kíváncsiságból utánakérdezek és jelentkezek. Ha otthon is jól keresek,miért is ne mennék haza?! Gondoltam én naívan.....


Felhívtam őket, tájékoztatást kértem,mivel csak egy állásinterjúra nem tudok haza menni,főállásban dolgozom idekinn. Mindenjéppen felvettek volna ilyen tapasztalattal és felsőfokú angol és német nyelvvizsgával,ez nem is kérdés.

A telefonban az igazgató közölte,hogy információ a bérekről nem adhat ki. Én kötöttemaz ebet a karóhoz,hogy márpedig én tudni szeretném,mivel itt jó netto 400 ezer fölötti forintnak megfelelő eurót kapok havonta és tudnom kellene,hogy mégis mennyire akarjam intézni a hazautat egyetlen interjú miatt. A férfi a telefonban elkezdett nevetni,hogy nem gondolom tán,hogy Mo-on egy óvodában ilyen jól lehet keresni. A mindenkori gyakornok bért kapnám,ami a juttatásokkal együtt kb netto 100ezer forint. Megköszöntem az információt és letettem a kagylót.

Lehet,hogy Budapesten valamivel többet tudnál keresni,gondolom a Montessori óvodát támogatják a szülők pénzzel,így ott talán még többet,de kétlem hogy netto 150-200nál többet keresnél a saját tapasztalatomból kiindulva.

2017. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat. Amikor jelentkezem, rákérdezek, hogy mégis mennyire lehet számítani. Nyilván nem ez az első kérdésem, de azért mem mindegy. Infot nem adnak tól-ig összeget sem. Mondjam én, hogy mi az én elvárásom... Dolgoztam Angliában, Amerikában, Oroszországban mindig gyerekekkel, pedagógusként szívvel-lélekkel. Anyanyelvi szinten beszélek a gyerekekkel is, ez azért nem ugyanaz, mint egy friss diploma nyelvvizsgával. Nálad is hasonló a helyzet és gyakornoki bérbe akarnak besorolni, na ez több, mint szomorú....
2017. ápr. 1. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elvárást ne mondj mert még előfordulhat,hogy alá ajánlod magad, el tudom képzelni,hogy egy valamire való óvodában akár meg is lehetsz fizetve. Inkább az interjú végén konkrétan kérdezz rá,hogy milyen brutto fizetésre lehet számítanod,mert még fontolgatod a külföldi munkavállalást is (nem kell,h igaz legyen)

Konkrét összeget nem kell,hogy mondjanak, de azért egy kb összeget, jár-e valami extra juttatás vagy csak a fizu, támogatják e a munkába járást, van e fizetett szabi és hasonlók. Az interjú nem csak azért van hogy téged megismerjenek,hanem azért is higy te tudd,hogy akarod-e a munkát.

2017. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!