Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unix Autó, csomagoló (áruössze...

Unix Autó, csomagoló (áruösszekészítő) munkakörről tudnátok véleményeket írni?

Figyelt kérdés

Behívtak egy első fordulós interjúra, kíváncsi lennék, hogy tesztet kell írni? Gondolom lesz második forduló is, ott mit kell csinálni?

Illetve ha valaki már ott dolgozik, milyen a munkakörnyezet?



2017. ápr. 1. 10:01
 1/4 anonim válasza:
Szia.Nem tudom azóta ott dolgozol-e.Én ma jelentkeztem oda,cimkézésre.Tudnál véleményt írni nekem?
2017. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Gondolom, már egyikőtök sem dolgozik ott.

Ezt a céget messze el kell kerülni! Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra.

2017. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha valamelyikőtök már/még ott dolgozik akkor letudná írni a tapasztalatait (akár privátban is)? Érdemes ide menni? Rengeteg rosszat írnak, de már nem igen van más lehetőségem.
2017. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Unixba akkor érdemes menni dolgozni, ha tényleg nincs már más munkalehetőség, ahova felvennének és nem akarsz éhen halni.
2023. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!