Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Unix Autó, csomagoló (áruösszekészítő) munkakörről tudnátok véleményeket írni?

Behívtak egy első fordulós interjúra, kíváncsi lennék, hogy tesztet kell írni? Gondolom lesz második forduló is, ott mit kell csinálni?

Illetve ha valaki már ott dolgozik, milyen a munkakörnyezet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Unix autó, csomagolás, áru-összekészítés, állásinterjú

2017. ápr. 1. 10:01  Privát üzenet  

A válaszok
Szia.Nem tudom azóta ott dolgozol-e.Én ma jelentkeztem oda,cimkézésre.Tudnál véleményt írni nekem?

# 1/3Időpont 2017. máj. 30. 17:12 Privát üzenet

Gondolom, már egyikőtök sem dolgozik ott.

Ezt a céget messze el kell kerülni! Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. aug. 13. 10:15 Privát üzenet
Ha valamelyikőtök már/még ott dolgozik akkor letudná írni a tapasztalatait (akár privátban is)? Érdemes ide menni? Rengeteg rosszat írnak, de már nem igen van más lehetőségem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. aug. 23. 21:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemetorszagi kutya eledel csomagolonal dolgozik vagy dolgozott mostanában valaki? Véleményekre, tapasztalatokra lennek kivancsi.5evvel ezelőtti véleményeket találtam, nemtudom...
Kaposvári Tesco diákmunkáról véleményeket írnátok?
Nektek mi a véleményeket az éjszakai műszakról?
AVIS-ről, Rochéról írnátok véleményeket, jó-e ott dolgozni, megbecsülik-e a dolgozókat? /ssc/
Dolgozik valaki a Patinás klubkártya csapatánál? Szeretnék véleményeket a munkahellyel és a bérezéssel kapcsolatban!
Tapasztalatokat szeretnék kérni olyan körmösöktől akik dolgoztak hajón, tapasztalatokat, véleményeket. Mikre van igény, biztosítják-e az anyagokat?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!