Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gyakori, hogy próbaid...

Mennyire gyakori, hogy próbaidő nélkül veszik fel az embert alkalmazottnak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem tudom, de nekem kb. 100 ismerősömből 1-nél hallottam csak, hogy próbaidő nélkül vették fel. Néztem is nagyot... Engem meg 4 (!) hónap próbaidővel vettek fel. Mi a búbánatnak ilyen hosszú...? Nem valami hiper-szuper állásról van szó, egyszerű, képzettség nélküli.
2017. ápr. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem próbaidő nélkül vettek fel, de az ismeretségi körömben nem hallottam még én sem ilyenről.
2017. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A próbaidő egy teljesen normális dolog, mindkét fél eldöntheti, hogy tényleg egymást keresik-e vagy sem. Nem is értem, mi értelme a próbaidő nélküli munkavizonynak... Na mindegy.

A kérdésre válaszolva, nem, nem hallottam még ilyet.

2017. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!