Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki dolgozott már Auchan-ben...

Aki dolgozott már Auchan-ben tudna írni pár szót, hogy pl egy sima árufeltöltő mennyi fizetést kap, milyen a légkör?

Figyelt kérdés
Minden Auchan-ös munkáról írjatok, aki már dolgozott ott vagy jelenleg is ott dolgozik, szívesen mennék én is mert közel van, ha volna aki be tudna protezsálni annak nagyon örülnék!
2017. ápr. 17. 14:42
 1/2 anonim válasza:
A fizetés az nagyon kevés, a légkör nem olyan vészes. Én ott dolgoztam, nemrég hagytan ott mert hétvégét is volt hogy elvittem de egyáltalán nem érte meg. Kasszáztam és áruttöltöttem 80ezerért.
2017. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Aktuális még?


Egy volt auchanos vagyok, közel 10 hónapig dolgoztam náluk. A légkör borzalmas, mindenért lebszst kapott az ember, még azért is, amit jól csinált! A vezetőség nem ért semmihez, amit ők elrontanak, azt az árufeltöltőkön vezetik le. Hallottam olyan esetről is, hogy az egyik áruházban olyan letolást kapott egy árufeltöltő, hogy elájult és a mentő vitte el! A fizetés gyenge, van néha egy kis bónusz de az függ a forgalomtól. Ha normális munkahelyet szeretnél, akkor ne az auchanba menj!

2017. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!