Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan inditsak vállalkozást?...

Hogyan inditsak vállalkozást? Megvan hogy mivel szeretnék foglalkozni bár egy kis pénz kell még hozzá..

Figyelt kérdés

Hogyan kezdjem?

Hová menjek először?

Ha magánházban az udvaron szeretném a vállakozást folytatni kell valamilyen "extra" engedély a szomszédok miatt?

(nem leszek hangos)

Beírhatok olyat is a vállalkozóiba amit nem csinálok csak később szeretnék?

Pl autókereskedés


2017. ápr. 18. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz utánamenni magadtól, keresni egy könyvelőt és kikérdezni a szabályzásokról, teendőkről.. akkor felejtsd el a vállalkozást.
2017. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozok jelenleg is és itt hiába kérdezek meg bárkit is. ;)
2017. ápr. 18. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
mi van? :D
2017. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah csak el kéne egy kisvállalkozási könyvet hozzá... De az már túl nagy befektetés, vállalkozni akarsz de nem akarsz rá időt szánni, csak a habzsi-dőzsi kell mi?
2017. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"vállalkozni akarsz de nem akarsz rá időt szánni" ???

Pont ezt akarom elkerülni hogy elb@sszam a drága időt. ;)

Én dolgoznék a vállalkozásban és az elején szerintem reggeltől estig szóval nem értem miről is beszélsz?

Én csak azt nem akarom hogy a Navtól a polgármesteri hivatalba, és az összes többi hely között rohangáljak mert ezt nincs még, meg az is kell és ilyesmi.

De nem nagyon értitek mit is akarok.....

Azt meg én nem értem hogy minek írtok ha fingotok sincs hozzá?

Nah szóval mégegyszer megkérdezem. ;)

Hol is kezdjem az egészet?

2017. ápr. 19. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én dolgoznék a vállalkozásban és az elején szerintem reggeltől estig szóval nem értem miről is beszélsz? "


Viszont egy Kisvállalkozások alapjai könyvet lusta vagy elolvasni hozzá.


"nem akarom hogy a Navtól a polgármesteri hivatalba, és az összes többi hely között rohangáljak "


Pedig ezt csinálják a kisvállalkozók.


"Ha magánházban az udvaron szeretném a vállakozást folytatni kell valamilyen "extra" engedély a szomszédok miatt? "


Igen, minimum egy telephely engedélyezési eljárás kell indítanod, de ahhoz be kell menned a hivatalokba, amire úgy néz ki nehézséget okoz neked.

2017. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1000km-re vagyok otthonról aki nem olvasta volna.

Arra lettem volna kíváncsi hogy mivel kezdjem az egészet.

És utána honnan hová?

Adószám a navtól utána telephely engedélyek utána ipar kamara......

2017. ápr. 19. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a kezdest nem tudod mit, s hogy, akkor a mukodtetes meg kevesbe fog menni, vagy csak allandoan problemad lesz. Szerintem menj el egy ugyvedhez konzultalni, egy 20-30ezret szanj ra, jobban jarsz...
2017. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!