Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az önéletrajzban rosszul...

Ha az önéletrajzban rosszul adtam meg egy adatot, érdemes új önéletrajzot küldeni?

Figyelt kérdés
A munkahely, ahol dolgoznék rosszul írtam be a címét. Kossuth tér helyett Kossuth utcát írtam. Küldjek új önéletrajzot a javított verzióval ?

2017. ápr. 24. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valószínűleg észre sem fogják venni.
2017. ápr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jelentéktelen, úgysem tudják hol laksz. Ha új önéletrajzot küldesz csak felhívod a hibára a figyelmet, teljesen felesleges. Én ismerek olyat, aki 2 órára lakott a munkahelytől, ahova pályázott, beírt az önéletrajzba egy "kitalált" budapesti lakcímet, így legalább behívták, különben valószínűleg esélye sem lett volna. Nem tudnak utánanézni úgysem, hogy hol laksz. :)
2017. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2



A munkahely címét irtam be rosszul. Nem a sajátomat. A melóhely a városom Kossuth terén van és én Kossuth utcát írtam.

2017. ápr. 24. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Milyen önéletrajzba kell beleírni annak a munkahelynek a címét, ahová pályázol? O.o
2017. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, elnézést félreértettem. Én sem hallottam még olyanról, hogy az önéletrajzba a munkahely címét is be kelljen írni.

Minden esetre én ebben az esetben sem adnám be újra, nem biztos, hogy észreveszik, kár rá felhívni a figyelmet. Általában a pályázó adatait nézik.

2017. ápr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyémben még a saját címem sincs bent, meg egyéb személyes adatok se a telefonszámomon és e-mail címemen kívűl
2017. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!