Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti egy ilyen állásra milyen...

Ti egy ilyen állásra milyen bérigényt írnátok?

Figyelt kérdés

Hidraulika szaküzletbe kollégát keresünk. Feladata ügyfeleink kiszolgálása, termékek legyártása, számlázása,alapanyagok készlet nyilvántartása.

Munkaidő 8-16 óráig.


2017. ápr. 25. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Az mit akar jelenteni, hogy a TERMÉKEK LEGYÁRTÁSA ?

Gyártósori feladatod is lenne mint egy gyárban a szalag munkásnak, vagy ?

Milyen iskolai végzettséggel töltenéd be az adott munkakört ?

2017. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha van szakirányú végzettséged, akkor azt mondanám 105-110 nettó. **
2017. ápr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Túl sokat nem tudok a cégről szerintem jelenleg ilyen 1-2 emberes lehet, különböző csöveket gyártanak le és értékesítik is helyben. Ami úgy néz ki, hogy van egy ház aminek valószínű a hátsó részében van egy pár gép elől pedig egy eladótér(nem voltam még ott ez egy tipp). Csöveket vágnak méretre(gumi,műanyag),bővítik, préselik rá a csatlakozókat ilyesmi kb a profiljuk.
2017. ápr. 25. 00:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Mechatronikai technikus a végzettségem.
2017. ápr. 25. 00:48
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Értem. Akkor 140-et simán oda írhatsz bér igénynek szerintem.
2017. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Sosem írok bérigényt. Ez nem találós kérdés...
2017. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Atyaég, ki ír nettó bérigényt?
2017. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokan nettót mondanak, én is próbálom megmagyarázni az ismerőseimnek, hogy a munkaadót nem érdekli a nettó bérigény, ő a bruttót fizeti ki. Készüljetek már annyit egy állásinterjúra, hogy a bérkalkulátort megnyitjátok a neten.

És az is igaz, hogy sajnos sokan kérnek bérigényt. Ennek ellenére, ha ezt már a jelentkezéskor kikötik, én nem venném komolyan őket. Azért ennél többet kéne tudni a cégről, hogy bérigényt mondhassak. De azok alapján, amit leírsz ez csak egy kis családi vállalkozás, nem? Hát ők max. zsebbe nettó 100.000-at, sajnos.

2017. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. sok ember de a profession.hu is. egy önéletrajzzal visszafele is kilehet számolni. alaphelyzetben 66,5%, ha jól tudom nem egy nagy dolog.
2017. ápr. 25. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!