Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozol? És miért szerete...

Mit dolgozol? És miért szereted a munkád?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
online marketing, szeretni szeretem, de értelmes főnökséget ("legyek első a góglöben hétfőre") még nem láttam :D
2017. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Most épp egy céget építek. Izgalmas feladat.
2017. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Építésvezető vagyok. Pontosabban építések vezetője, egyszerre 2-3 építkezést irányítok. Igen, szeretem csak sok a túlóra és a stressz.
2017. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Közgazdász vagyok. Könyveléssel, adótanácsadással foglalkozom. A közhiedelemmel szemben nem monoton és unalmas, adott szint felett már kreatív és előremutató, folyamatos tanulás, szakmai fejlődés kell hozzá, jogszabályok követése, széleskörű adó, jogi és gazdasági ismeret. Mellette menedzsment is, minimális HR, rugalmas időbeosztás, mivel saját cég.
2017. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
irodai betanított munkás, nem cseszeget a főnök.. van hogy 2 hónapig nem is hallok felőle.
2017. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Könyvelés. Azt mondanám, hogy elvagyok vele, de a jelenlegi pozíciómtól többet szeretnék minden értelemben.
2017. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4. es 6. Válaszoló, megkerdezhetem, hogy hol vegeztetek egyetemen, valamint hogyan lehet a frissdiplomás piacképes? Szep tanulmányi eredmény, vagy egyetem közbeni gyakornoksag? Egyik részben kiüti a masikat.


Esetleg ha megengeditek megkerdezhetem nagyjából a fizeteseteket?

2017. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ápoló.

Már nem szeretem, már csak túlélek. Szánalmas és elkeserítő, ami itt folyik az egészségügyben. Egy rabszolgának érzem magamat. De valószínűleg pályaelhagyó leszek.

2017. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

marketinges

hát, szeretni annyira nem szeretem, de 'kell'

maga a meló nem vészes, bár a cégben vannak prioritásbéli problémák, meg a munka elosztása se a legjobb

értem ezalatt:

- sokszor van, hogy adott vezetők/más részletek sokáig kotlanak egy problémán, majd teljesítési határidő előtt 1 nappal átadnak nekünk egyszerre sokat, hogy 'akkor sok sikert'

- máskor meg van, hogy egy hétig kb 0 feladat van, és egész nap amőbázol (ami engem pl zavar, nem szeretek csak ülni és bambulni)

2017. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7. válaszoló:

Én az akkor BGF-PSZK-nak hívott ma BGE-n végeztem.

Abszolút piacképes a diploma, akkor is az volt - cirka 10 éve és most is az. A suli mellett én végig dolgoztam, eleinte csak futkározós irodai munkát, majd könyvelés előkészítésben aztán könyveltem. Nem volt soha kiemelkedő a tanulmányi eredményem. Nem gondolom hogy szükség lett volna rá, megtanultam mindent magna / summa cum laude nélkül is.


A nagyjából fizetés... minimálbér 6-8x nagyjából.

2017. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!