Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha szórólapozok, de irreálisan...

Ha szórólapozok, de irreálisan sokat akarnak kiosztatni velem és nem fogy, kidobhatom?

Figyelt kérdés

Nyugat-Magyarországon megyeszékhelyen szórólapozok. Egy nagyon kis forgalmú utcába raktak be ( délután 2-től 8-ig) és 5 után alig fogyott. 3 órát gyakorlatilag a semmiért álltam kint. Nem fogyott el a kiadott 1000 darabból kb 400. Másnap jeleztem hogy alig jöttek, túl sok lesz ez, erre megkaptam 1200at ugyanerre az időpontra. Ott álltam megint végig becsületesen viszont rengeteg megmaradt. A szövetkezetnél azt mondták, mind fogyjon el, vissza ne hozzam. Na most én ezt úgy oldottam meg hogy egy igen jelentős mennyiségű maradékot szelektív gyűjtőbe dobtam.

Lehet ebből baj? A hulladék ürítéskor feltűnő lesz? Jelezhetik bárhol, akár annál a cégnél aminek a lapjait osztottam? Nem szeretnék bajba kerülni de tényleg irreális elvárás volt, amit szépen jeleztem is...



2017. ápr. 26. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Vidd el valahová jóval messzebb és dobd ki. Máshova amúgy nem tudsz elsétálni, hogy osztogasd? Mondjuk így 1-2 utcával arrébb?
2017. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%
Velem is ez volt, én inkább otthon a saját kukánkba dobtam be :D
2017. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
vidd haza...
2017. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Megmondták hogy 2 utcában lehetek max

Amúgy otthoni szelektívbe dobtam, mármint így tudjátok, mikor külvárosban így egy két utcára van egy :D gondoltam legyen már belőle legközelebb valami értelmes


De ugye nem lehet baj?

2017. ápr. 26. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
:)
2017. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Volt barátnőm is kidobta a papírokat, de ezt jelezte a cégnek valaki, aki kiürítette a szemetet. Kb annyi büntetést róttak rá ki, mint amit egy havi szórólapozással kereshetne.


Szóval csak óvatosan.

2017. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Összetépve dobd ki, nehogy gond legyen belőle.
2017. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most már mindegy, ki vannak dobva

Ha rajtam kívül 5-6 ember is osztja ugyanazt akkor gondolom nem tudják hogy ki volt. Mármint a szemét az gyűlik 1-2 hétig, az alatt vagy 10en osztották

2017. ápr. 27. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
égesd el otthon
2017. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vidd haza és szalonnasütéskor égesd el. Így még valennyire hasznát is veszed
2017. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!