Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a reális bérigény egy...

Mi a reális bérigény egy senior IT üzleti elemző esetén?

Figyelt kérdés

Már több éve ugyanannál a cégnél dolgozom, a fizetésem sajnos nem emelkedett az elmúlt néhány évben, így a váltáson gondolkozom.


Mennyi lenne a reális bérigény 5 év IT elemzői gyakorlattal, angol nyelvtudással Budapesten?


Vezettem projekteket, és a technikai szintet is értem. Részt vettem angol nyelvű projektben, van tapasztalatom agilis és waterfall módszertanok alkalmazásában.


A válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 1. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Projekt függő, bruttó 800 ezer és 1,5 millió között bármi lehet. Pontosabb infó kell hozzá, hogy meglehessen összegszerűen mondani.
2017. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Nem projektre mennék, hanem alkalmazottként, akár több projektre is egy időben.
2017. máj. 1. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy alkalmazottként milyen projektre kerülsz. Nagyon fontos a cég iparága, ahova bekerülsz, illetve, hogy mennyi ember érintett a Te tervezésedben.
2017. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Jelenleg telco szektorban vagyok, elég sokan használják az általam tervezett alkalmazásokat 1000 fő+
2017. máj. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!