Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet nekem ebből problémám?

Lehet nekem ebből problémám?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy tavaly nyáron ''jelentett ki'' elvileg a régi főnököm (van róla papírom amin rajta van a munka kezdete és vége)... szeptembertől pedig bejelentett az új főnököm... viszont az ügyfélkapum szerint nem vagyok a régi fönökömtől kijelentve.... októberben pedig szülni készülök:) és eléggé aggódok hogy emiatt lesz valami problémám a gyes gyed nél.....

előre is köszönöm a válaszokat


2017. máj. 13. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ebből lehet is, ha neadjisten előbb szülsz, mint letelne az új helyen egy év (ne forduljon elő, de az ördög nem alszik). Mert az OEP külön jogviszonyként fogja kezelni az újat, amiből ellátást akarsz igényelni, és nem lesz akkor 365 napod, ugyanis csak a megszűnteket számítják hozzá. Szólj a volt munkáltatódnak.
2017. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!