Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol tudással lehet menni...

Angol tudással lehet menni Németbe, Ausztiába szakácsként?

Figyelt kérdés
szóval még nem végeztem el a sulit, de hallottam hogy Ausztria pl nagyon jó hely, angol nyelv elég vagy német kellene?
2017. máj. 23. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában és Németországban is az ország nyelve német.

Jó ha tudsz angolul, de a német nyelv számít. Ha nem tudsz németül, nem sok esélyed lesz.

2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

értem, hát akkor összehozok abból is egy nyelvvizsgát

köszi a gyors választ

2017. máj. 23. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos a csodás németországban, ahol kolbászból van a kerítés, sokra nem mész az angol nyelvvel, mert annyira magas szellemi szinten vannak, hogy hülyék az angolhoz.

Röhej, hogy ennyire nem futja tőlük.

2017. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:12

Miért kéne a németeknek angolul tudniuk amikor az anyanyelvük német???

Ezzel az erővel mondhatja a kínai is, hogy a világon a legtöbbet beszélő nyelv a kínai, és milyen lúzerek a magyarok mert nem tudnak kínaiul..

Németországban a német nyelv amit minden német beszél. Sokan tanultak angolul, sokan franciául, és vannak akik nem tudnak más nyelveket.

Magyarországon is így van. Sokan tanulnak angolul, németül. Én sem tudok angolul, mert az én korosztályom még oroszul tanult, így én oroszul tudok..

2017. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk azért, amiért én magyarként tudok angolul meg németül középfokon meg egy rakás ismerősöm.

Hogy lehet, hogy a szupersztár németeknél nem alapműveltség legalább egy nyelvet tudni az alapon kívül?

2017. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem azért nem az angolt beszélik mert hlyék hozzá de már lényegtelen mert kaptam választ a kérdésre, de nyugodtan veszekedjetek dedósokhoz méltón ha akarok :)
2017. máj. 23. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
es az angolt otthon hany hivatalban beszelik es te hanyszor hasznalod odahaza? ismerned kene a nemet oktatasi rendszert, akkor nem beszelnel hulyeseget. Grundschule 3.-tol kotelezo tantargy az angol. tehat mindenki tanulja. az hogy nincs szukseg a hasznalatra es kikopik, ne ok legyenek mar hibasak. amugy rengeteg hivatalban beszelnek angolul. de uram bocsass ne haragudj mar, hogy a munkahelyen nemetet kernek egy nemet nyelvteruleten.
2017. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
de hat hiaba a nagy magyar kanaanban annyira jol beszel mindenki mar angolul, es nemetul, hogy lassan elfelejti a magyart. csodalatos az oktatas szinvonala... amugy Angliaban miert nem beszel mindenki nemetul?
2017. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

"én magyarként tudok angolul meg németül középfokon meg egy rakás ismerősöm"


Ez nagyon dicséretes, de ha lenne egy éttermed, valószínű, eszed ágában se lenne fölvenni egy külföldi szakácsot, aki nem tud magyarul, csak angolul karattyol, amikor rengeteg magyarul tudó közül is válogathatsz.

Németországban, Ausztriában sincs ez másként.

2017. máj. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Birom en is az ilyeneket. Beszelek ezt, beszelek azt, meg az ismeroseim is uberfa..szák, csak epp semmit sem erek veluk... de hat magyarba is tele van a hely olyan munkahellyel, ahol csak angolul, nemetul, esetleg franciaul beszelnek. Nagy szupersztar magyarok. (Amugy rengeteg nemet tud legalabb alap angolt csak ugy megsugom...)
2017. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!