Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári fesztiválokon diákként...

Nyári fesztiválokon diákként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Elsősorban az Efott érdekelne. Olyat is hallottam hogy viszonylag rendesen megfizetik az embert,de van aki szerint nem jár fizetség, hanem csak ingyen bent lehetünk és munka után ingyen mehetünk koncertekre.

2017. máj. 25. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet menni önkéntesnek és akkor nem kapsz fizut, lehet menni iskolaszövetkezeten keresztül, akkor 600-800 ft.os órabérrel számolhatsz és mehetsz k*rvának is és akkor te szabod meg a fizut.

Ha fiú vagy akkor 800ft.ért keresnek sörárusokat, de napi 10 órában kell a napon árulnod egy 40kg.os hátizsákból a részegeknek.

2017. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Fiú vagyok,szóval a k..vás opció nem játszik :D Több lehetőség is van a jelentkezési lapon feltüntetve..pl csomag megőrzés,karszalagozás,pakolás,pénztár..csak az órabér nincs feltüntetve pont. Gondolom azért annyira nem kell beleszakadni a munkába és marad ereje,meg ideje az embernek a bulizásra is. Vagy tévedek?
2017. máj. 25. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentkeztél? Én megyek az Efottra dolgozni, nekem 850-et írtak.
2017. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hol lehet jelentkezni diákmelóra az EFOTTra?
2017. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már sehol.

A weboldalukon lehetett.

2017. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!