Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkán mennyit keres egy...

Diákmunkán mennyit keres egy bolti eladó? (c&a, h&m stb. )

Figyelt kérdés

nyáron szeretnék diákmunkát vállani és az érdekelne hogy óránként mennyit keresnek a ruhaüzletekben dolgozók?

főleg C&A érdekelne



2017. máj. 27. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden diákmunka ugyanannyit fizet: bruttó 639 Ft-ot, ami nettó 500 körül van, +-15 forint. Ezt szorozd meg a ledolgozott órák*, majd napok számával. Nem tudom, hogy ruhaboltokban hogy kaptok napokat, de szerintem ahogy sikerül, nem fix ember van fix helyen mindig, úgyhogy hónapra vetítve nehéz ezt megmondani.


*Ja igen, legtöbb helyen a kajaszünetet levonják, szóval 8 órás műszakot 7,5*500-zal számolhatsz, 12 óráson meg fene tudja, hol mennyi a pihenőidő (rendszerin 45 perc).


Magyarán egy 8 órás napért 3750 körül kapsz kézhez.

2017. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a segítséget:)
2017. máj. 29. 18:38
 3/5 anonim válasza:
Első kicsit vagy általánosított, vagy hülyeséget mondott. Én a H&M-ről tudok csak nyilatkozni, ott se konkrét összeget, de azt tudom, hogy egy diák jobban keres, mint egy bolti eladó (a külön adózás miatt.) Összegben ez nem tudom mennyit jelent, de ha egy eladó mondjuk megkeres 40 órával havi 120.000 nettót, akkor ki lehet számolni abból az órabért, és annál többet kap egy diák.
2017. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
H&M-ben dolgoztam, bruttó 890-ért (15% jött le).
2017. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 950ft-ot kerestem óránként a h&m-ben.
2018. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!