Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen melók ezek? Melyik a...

Natusa kérdése:

Milyen melók ezek? Melyik a jobb? Miben különböznek?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak? Nehéz munka, szerethető munka? Mennyi a fizetés körülbelül? Heti 5 napot is lehet vállalni? Az igaz, hogy több helyen Taxival lehet a különböző helyszínekre menni? Milyen kinézetű fiúkat/lányokat vesznek fel? Aki volt már host/promóter, kérem írja le minden tapasztalatát! A válaszokat előre is köszönöm!

2017. máj. 28. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
lustáknak szakképesítés nélkülieknek könnyű munka bagóért. Ja és a FB-n ne írd ki mi a munkád én legalább is szégyellném hogy ennyire vagyok képes. De legalább nem segélyért állsz sorba. Máá az is valami.
2017. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, nincs szakképesítésem. Budapestre szeretnék költözni, oda pénz is kell, így meló is. Köszi a választ...
2017. máj. 30. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
16 éves kortól dolgozhatsz. Elvégezel egy OKJ-s hegeszető tanfolyamot és minimum nettó 200K pesten. Ha jó kezd van 400K nettó is meglehet.
2017. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen munkákra olyan srácokat vesznek fel ( és lányokat) akik meggyőzőek, akik jól tudnak beszélni, érthetően és rámenősen. Aki flörtöl pasival is ha kell, csak adja el a cuccot. Van hogy kitalált nevet használnak, van hogy igazit, de a kitaláltnak is csinálnak face profilt a képeddel együtt.


Manipulálás az egész. Nekem nem lenne képem hozzá, nem tudnám csinálni, átverni az embereket.


Vannak ugyan olyan host munkák is, mikor kóstoltatsz emberekkel túró-rudit avg iylesmit, az rendben van, mert ott nem te msz oda bunkóskodni, hanem ők mennek oda hozzád...

2017. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ha valakinek van még tapasztalata ebben a témában, írjon kérem!
2017. jún. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!