Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma például Magyarországon a...

Ma például Magyarországon a munkával töltött időnek nagyjából hány százaléka az amiben magának dolgozik a munkavállaló?

Figyelt kérdés

Az államosítás előtti maszekvilágban ez közel 100 % volt, amikor otthon dolgoztak a sajátjukban és napi 24 órát voltak együtt a gyerekükkel.

Ami szúrja a szemem az az elszolgásítás, a lakosság cseléddé változtatása. Egy busman napi 3 órát dolgozik az életben maradása érdekében, ráadásul azt is együtt a gyerekeivel. Nyilván mi ájfónért és a legújabb kocsiért is dolgozunk, de akkor is túl sokat dolgozunk azért ami nem is a mi jólétünket szolgálja. Szerintem ez az ország legnagyobb problémája. Ja és egy rendszer már megbukott pontosan emiatt a hiba miatt, hogy a polgár nem is magának és nem a sajátjában dolgozott.


2017. máj. 29. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az államosítás előtti maszekvilágban ez közel 100 % volt, amikor otthon dolgoztak a sajátjukban és napi 24 órát voltak együtt a gyerekükkel"

Szerintem keversz valamit. A "maszek világ" jóval az államosítás után jött.

2017. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nyilván mi ájfónért és a legújabb kocsiért is dolgozunk" Már aki, vannak olyan emberek, akik értelmes dolgokra költik a pénzüket.
2017. máj. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
A maszekolás pont az államosítás eredménye...
2017. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Na meg valahol olvastam már ezt a "busman 3 órát dolgozik" szöveget...de valljuk be, a mai modern ember k..vára nem akar a busmanok szintjén élni.


Vagy ha mégis busman szintet akarsz, akkor elmehetsz csövesnek, napi pár órát kéregetsz a többin pihensz.

2017. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Dolgozom napi 8 órát, heti 5 napon, cserébe szép ingatlanban lakom, egészséges ételeket eszem, színházba és moziba járok, beutazom a fizetett szabadságom alatt a világot, munkaidő után nem csesztet senki semmivel. A munkámat szeretem, jó bemenni és úgy hazajönni, hogy ma is csináltam valamit. Amennyiben ez szolgaság, akkor én köszönöm, elvagyok szolgaként.
2017. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 aha, és mégis mit dolgozol?
2017. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Random multis irodai meló.
2017. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!