Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres manapság egy...

Mennyit keres manapság egy dohánybolti eladó?

Figyelt kérdés
Illetve miért keresnek Budapestre annyi kézi autómosót 190-200ezres nettó fizetéssel?

2017. máj. 30. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eladó szerintem minimálbért.

Mert nem találnak embert? Dolgozni senki nem akar, az pedig kőkemény fizikai munka.

2017. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kőkemény meló de nagyon jó pénz tud lenni, mikor csinálltam (4-2éve) 150 et megkaptam havonta fizetést, +100-150 bejött borravalóból... + 10-20.000 apró amit takarítás közben találsz... azt is rá szokták sózni az emberre, pedig én mindig becsületesen megmutattam, hogy ezt találtam az ülések alatt itt ott...

Kedvencem, mikor találtam egy iphone 6-ot, az ülés alatt x6-ban, mire a tulaj:

Jaa azt azthittem elhagytam, ezért vettem egy újat... nem kell? És nekemadta negyedáron :)

Mondtam neki, hogy igazából simán lekérhette volna, hogy hol van a mobil, azt mondta minek vesződjön ilyenekkel...

2017. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
diákként 12 órára 10 ezer Ft
2017. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én dohányboltban dolgoztam 1 évig. 110 plusz 15-20 borravaló,havi kb 19-20nap 8 órában! De az egyik dohánybolti ismerősöm aki még most is ebben dolgozik,ő 95ezret kap,míg egy másik ismerősöm 140et..
2017. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!