Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok az informatikusok akik...

Azok az informatikusok akik nettó 300-400 ezret keresnek havonta. Leírnátok, hogy hol, milyen pozícióban dolgoztok?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek, meghallják a bérigényem, ami olyan 100-150 ezer forint között szokott mozogni nettóban. Rögtön rázzák a fejüket. Pedig szerintem ez nem olyan sok. Ennyit megkeresnék a tescoban is árufeltöltőként.

2017. máj. 30. 19:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

Informatikus...


Azért nem mind egy hogy ilyen "mezei rendszergazda" állásokra pályázol vagy projekt menedzserire.

2017. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szinten állsz ? Vagy csak az excel meg a társai mennek ?


Ha komoly tudásod van, akkor simán lehet ennyit keresni...Mondjuk annyi lehet még a gond h a jól fizető infos állások zöme Budapesten van.

2017. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, projekt menedzser.
2017. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyeken próbálkozol? Milyen szakember vagy? Ha saját magad 100-150 ezerre lövöd be, nem vet rád valami jó fényt. Én 3 évvel ezelőtt vidéken nettó 180-al kezdtem. Most már Budapesten vagyok, 450-ért.
2017. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan en netto 600 alatt mar reg kerestem, azert leirom: senior developer pozicioban dolgozom egy multinal. Egy bizonyos programnyelv ismerete kellett, jo angol es problemamegoldo kepesseg. Mindet teszteltek is mielott felvettek.
2017. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
ELTE programtervező informatikára jártam. Abszolválásom van, tehát (még) nincs diplomám. Bár a papírt eddig kevés helyen nézték. van 2 év webprogramozással szerzett tapasztalatom. Budapesti vagyok.
2017. máj. 31. 02:11
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

Dolgoztál egyetem közben?

Mennyi gyakorlatod van?

Ha nincs akkor öreg hiba,én is most abszolválok,de van 8+ év gyakorlatom,és hát igen nettó 600k felett meg van hálistennek.

Ezért nem győzöm mondani egyetem közben azonnal elmenni dolgozni és gyakorlatra.

2017. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Na ilyen idiota hozzaszolast se olvastam mar reg.

Feldobtad a napom. :D

2017. máj. 31. 16:24
 9/30 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg nagyon de nagyon nem szereti az egyetem, legalabb is az Elte, ha tanulas mellett dolgozol. Ezert mindig mgprobaljak ugy kialakitani az orak idopontjait, hogy eselyed se legyen.
2017. máj. 31. 16:31
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

Miért lennék idióta?

Úgy kellett volna alakítani,szépen átszervezed azb órákat,éjszakai munkát vállalsz,kevesebb órát veszel fel,és többet dolgozol.

Én így csináltam,40 órában dolgoztam,és így jártam ELTE proginfre,igaz most végzek vele,de van 8+ tapasztalatom,meg perfekt angolom.


Neked kell megoldani,szépen máshol veszed fel az órát esti gyakorlatra jársz be,megbeszéled a tanárral mi a sztori.

Rengeteg lehetőség van,leleményesnek kell lenni,ebben a szakmában pörögni megállás nélkül,folyamatosan célt elérni.

A munkáltatókat nem érdekli a kifogásaid,hanem mennyi gyakorlatod van,mennyire vagy terhelhető.

Old meg,én volt,hogy 4 órákat aludtam mert beadandó írás és utána dolgozni mentem,megoldottam,(Kávé,Energia ital,Koffein tabletta).

Sok lemondással járt de megérte kamatostúl,mert így nem 150e-rt kell dolgozzak,meg is őrülnék.

2017. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!