Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyíregyházán valami normális...

Nyíregyházán valami normális diákmunka?

Figyelt kérdés

Szinte minden diákmunkával foglalkozó oldalra beregisztráltam, minden nap nézem az állásokat, de szinte semmi normális nincsen. Mindig ugyanazok..

Akiknek sikerült valami jót találni, azok hol keresgéltek?


2017. jún. 8. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet személyesen be kell menni..persze miután az oldalukon jelentkeztél az állásra.

Más munkára meg talán ne is számolj. :(

Electrolux talán a meló-diáknál, a másiknál TALÁN jászplasztikhoz lehet menni, Fürgediáknál és meló-diáknál meg lego-ba lehet menni...Legalábbis amikor én régebben voltam, akkor ez volt...

Az, hogy most mi van, nem tudom.

De gyár, tesco, call center- szerintem ennyi a lehetőség. Esetleg néha(?) akad valami irodai munka vagy valami specifikus munka(pl. gépészt keresnek).


Én három helyen dolgoztam diákként. Egy hétig valahol valami irodai munka(boritékolás) de ez időszakos volt, lego meg electrolux.


Most nézem a meló-diák odalát, hogy mit kínálnak nyh-n. Hát...szendvicsember meg call-center.

Minddiák: valami termékismertető(de csak fiúknak), ügyfélszolgálat, a harmadik meg specifikus...Mert:"főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton nívós gazdasági felsőoktatási intézményben"- tehát gondolom nyh-i egyetem kilővve.


Nekem a melódiáknál sikerült azt a boritékolós munkát "megszerezni", de amikor voltam, akkor a cégnél a dolgozók valami olyasmit mondtak, hogy "most már nem fogunk diákokat igényelni, mert elrontják a munkát".

2017. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen igen. Pont ezeket láttam én is :D minden ilyen oldalon fent vagyok.

Na egy ilyen borítékolós nekem is jó lenne pedig :)) vagy irodai munka. De ezekből sosincs.

Az elekroluxot jónak mondta más is. Lehet megpróbálkozom azzal. Nagyon szeretnék dolgozni valamit.


Köszi a tartalmas válaszod! Ment a zöld! ;)

2017. jún. 8. 13:12
 3/9 anonim válasza:
100%
Menj be Fürge Diákhoz. ;)
2017. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
36%

Mi számít neked normálisnak?


Amúgy nem akarlak elkeseríteni de ilyenkor, nyár közepén eléggé halott ügy diákmunkát keresni, mert a jobbak előre elkelnek, az esetek többségében olyanoknak adják akik év közben is jártak dolgozni és már ismerik őket.

2017. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Május közepe óta keresek. Akkor fel is vettek egy helyre, ahol volt interjú is, aztán a szerződés aláírásánál derült ki hogy a hirdetésben sok minden nem lett feltüntetve, illetve máshogy volt feltüntetve.. Még időben kiszálltam abból szerencsére. Velem együtt sokan otthagyták.

Egy másik diákszövetkezetnél jelentkeztem szórólapozásra, és irodai munkára, de ezekre nem engem választottak.

Nem most kezdtem el keresgélni.. ennyi eszem nekem is van. Pont azért írtam ki a kérdést mert kezdtem belefáradni ebbe már.

2017. jún. 9. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam meg nem egyszer azt mondták, hogy "á, nincs még munka, gyere vissza később". Ahol én voltam diákszövetkezetes, ott nem taapsztaltam olyant, hogy "most január van, de juniusban indul egy munka, akkor már januárban a jelentkezési határidő". Én azt tapasztaltam, hogy be kellett menni, aztán face csoportban hetente beírni, hogy az ember mikor ér rá gyárba menni.

És akkor kijön a beosztás, aztán vagy benne vagy, vagy nem.


és milyen munka lett volna, amiből kiszálltál? Valami call centeres, tukmálós munka?

2017. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azaz :) call centeresre tuti nem akarok menni. Akkor inkább ne dolgozzak. Viszont ez sunyi módon irodai munkának volt hirdetve, semmi utalás nem volt rá hogy telefonálgatni kéne majd. Egyből megtetszett, jelentkeztem. Néhány nap múlva hívtak hogy mehetek állásinterjúra, megkaptam az állást aztán menni kellett szerződést aláírni és ott derültek ki az igazi részletek. Másokkal együtt én sem írtam így alá.


Köszi,megfogadom a tanácsaid. Jövőhéten bemegyek személyesen néhány helyre. Most kinéztem egy állást ahova egész nyárra egy embert vesznek fel sajnos. Biztos nem pont én leszek az de próba szerencse.

2017. jún. 9. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Call centeres. Hirdetésben mi volt benne?


Tanácsok- nincs mit, de amiket én tapasztaltam, azok már régebben voltak, talán egy éve. Azóta lehet, hogy változott a helyzet. Azóta az a diákszövetkezet "egybefonodott" egy másik céggel.


Ha nem kell feltétlen a munka, elvagy munka nélkül is és nem küldözgetnek a szüleid munkára, akkor megteheted, hogy azt mondod, hogy a call centert hagyod.

(Az interjú valami szerda 4kor volt? habár, ahol én voltam annó, szerda 4re kellett menni, de látszott, hogy call center...)

2017. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem lenne kötelező dolgoznom végülis. Utolsó éves vagyok az egyetemen, és lehet a féléves gyakorlatom elkezdem nyáron most.

De mégis jó lenne egy kis saját pénz :)) egyik barátnőmmel keresgélünk együtt, de ugyanez a tapasztalata mint nekem. Pedig amint látunk valami jobbat, egyből küldjük egymásnak :D


Nekem lehetett választani az interjú időpontok közül. Csak nem akarok ide kiírni konkrétumot :D

2017. jún. 9. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!