Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikai és szallotmanyozas...

Logisztikai és szallotmanyozasi ügyintézést kitanulnám, ugye ez 2 év + angol és német nyelv, el lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 14. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne lehetne? Kérdés, hogy mennyit fogsz kapni.
2017. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert valahol olvastam, hogy okj-s úton megszerzett papírral nem keresnek ilyen embereket.
2017. jún. 14. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, az ilyen logisztikai ügyintézőknek csak kiemelkedő kommunikációs készség kell meg nyelvtudás. Nézz szét egy kicsit, itt nem a végzettség a lényeg!
2017. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak akkor két év ha iskolarendszerben végzed, iskolarendszeren kívül felnőttképzésben hamarabb el tudod végezni. Azért jó ha van róla papírod is mert előrelépés szempontjából fontos hogy meglegyen a bizonyítvány. És igen ezzel így el fogsz tudni helyezkedni.
2017. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy targonca jogsi kell mellé.

El lehet, kérdés hogy hol és mit fogsz csinálni... Központi raktárak környékén könnyen talál az ember állást főleg targoncás jogsival,de felénk vidéken ahol ilyen cég max átjár és az áruházakban van logisztika, nehéz.

Én most végeztem vele, a másik szakmámba helyezkedtem el mégis és a legtöbb helyen raktárba keresnek embert és kell a targonca, még annak is aki irodába menne mert beugrani lehet kell.

Plusz az egyik nyelv tárgyalóképes kell legyen, valami különlegesebb nyelv pluszba megint csak jó pl orosz.

2017. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!