Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3D grafikus lévén hogyan...

3D grafikus lévén hogyan érdemes elkezdeni a "szabadúszkálást"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy ideje vállalok 3D grafikai megbízásokat és rendszerint látványtervekkel találtak meg ami szuperül megvalósult. Keletkezett jó néhány referencia munkám amivel már tudnék "házalni" is. Jelenleg van egy olyan főállásom ami mellett rengeteg szabadidőm van. Voltaképpen munkaidőben is a grafikai melókat csináltam. Viszont mostanra (egyenlőre) elfogytak az ismerősi körből érkező megbízások. Így arra gondoltam elkezdeném magam reklámozni több megbízás után kutatva. Tudnák olyan tippeket adni, hogy hova érdemes regisztrálni 3D grafikusként mint szabadúszó ha munkákat akarok szerezni? Természetesen egy közvetítő cégen keresztül is szívesen dolgoznék ha lennének folyamatosan megrendelések. Mivel van főállásom ezért az árképzésem is igen baráti.


Fő profilom a különböző épületek külső/belső látványtervezése. Megbízás függvényében tudok csinálni animációkat vagy bármilyen látványtervet. Tényleg csak a képzelet szabhat határt.


Köszönöm előre is a segítségeteket!



2017. jún. 16. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Upwork, fiverr, én speciel a freelancer-t nem szeretem de van az is.. amúgy meg 3D fórumok job szekciója...
2017. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!