Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van úgy, hogy van olyan...

Miért van úgy, hogy van olyan időszak amikor egyből behívnak interjúra és van olyan mikor nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Van olyan időszak mikor jelentkezek tegyük fel 10 állásra. Ebből általában legtöbbre behívnak interjúra 1-2 napon belül. Ezek sajnos nem sikerültek ezért most újakat nézek. Azonban amikre most jelentkezek nem kapok semmi reakciót. Nem értem, minden feltételnek megfelelek, gyakornoki melókról van szó. Még releváns tapasztalatom is van ami nem elvárás de plusz. Fura, hogy még interjúra sem hívnak. De régen ugyan ez volt, volt időszak mikor hívtak volt mikor nem. HR-esek nyaralnak vagy mi?
2017. jún. 20. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Év elején pörög legjobban a munkaerő piac, nyáron és év végén pangás van. Én tavaly augusztustól kerestem munkát, januárig konkrétan 1 interjúra hívtak be, februárban 9 interjum volt 4 céggel és miután egy ajánlatot elfogadtam meg 4 azt következő interjút kellett lemondanom... ez ilyen
2017. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Változó munkaerőpiac.

Engem meg 10 helyből 6 helyre hívtak most, azt se tudom már mikor hova hányadik megyek interjúra. Év elején meg volt 2 interjúm és utána hónapokig semmi.

2017. jún. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jelenleg 30 pályázatból 6 interjúm lett és egy munkám, én leirtam a célfüzetbe h mit akarok és lett is :)
2017. jún. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!