Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiztetett próbaidőszak lejárat...

Fiztetett próbaidőszak lejárata után kifizetnek?

Figyelt kérdés
Szerdán jár le a próbaidószakom a munkahelyen. Ha lejár a próbaidőszak, ha maradni szeretnék, ha nem, aznap megkapom a pénzt? A főnök annyit mondott, hogy mindenképp kifizeti a próbaidőszakot, aztán ha jól megy be is jelent

#kifizetés #próbaidő #fizetett stb
2017. jún. 24. 12:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
A próbaidőre is be kellene jelenteni, innentől kezdve honnan tudjuk...
2017. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Szóval be sem vagy most jelentve?
2017. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
próbvaidőszakra jelentsen be? És ha tegyük fel, nem felelek meg, vagy nekem nem tetszik a munka, akkor meg kijelent vagymi? :D Én úgy tudom, hogy azután jelentik be az embert, ha lejárt a próbaidő, és meg is felelt a munkadónak
2017. jún. 24. 12:17
 4/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

"próbvaidőszakra jelentsen be? És ha tegyük fel, nem felelek meg, vagy nekem nem tetszik a munka, akkor meg kijelent vagymi?"


Igen. Ez egy törvényes mód. Hogy kiköttök pl 90 nap próbaidőt (ez az alap), és ezalatt BÁRMELYIKŐTÖK, indoklás nélkül, azonnali hatállyal felmondhat. Ez lehet az első nap és lehet az utolsó nap is.


" Én úgy tudom, hogy azután jelentik be az embert, ha lejárt a próbaidő, és meg is felelt a munkadónak"


Ahol átverni akarják az embert, meg adót csalni a bejelentetlen munkával ott így működik. Tipikusan a kihasználható, egyszerű embereknél alkalmazzák ezt a megoldást, mert ők úgysem tudják, hogy mihez van joguk és mihez nincs.

2017. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ó ember.... Csak szólok, ha kifizet, akkor nagy mázlid van, így csak feketén dolgozol... Munkaszerződésben ki lehet kötni 3 hónap próbaidőt, puszira SOHA SEMMIT nem csinálunk..
2017. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
1 hét a próbaidőszakom. Arra az 1 hétre jelentsen be? :D És ha másnap már be se megyek mert nem tetszik vagy valami? :D XDDDD Ha 90 napos lenne a próbaidő tuti bejelentett volna, de valamilyen papírt alá kellett írnom, az első próbanap alatt.
2017. jún. 24. 12:58
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Istenem...

1 napra is be kell jelenteni

És munkaszerződés nélkül nem dolgozunk

2017. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjad, munkásgyerek jobban tudja, aztán jön a követekző kérdés, hogy mit tegyek, nem fizettek ki.

De ne legyen igazam.

2017. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
55%

"próbvaidőszakra jelentsen be? És ha tegyük fel, nem felelek meg, vagy nekem nem tetszik a munka, akkor meg kijelent vagymi? :D Én úgy tudom, hogy azután jelentik be az embert, ha lejárt a próbaidő, és meg is felelt a munkadónak"


Húbazzeg. Ez kajak.

2017. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Hivatalosan, 1 napra is be KELL jelentenie. Jelenleg feketèn dolgozol, annak is örülhetsz, ha pènzt kapsz majd. A hozzàd hasonlò naìv embereket palizzák be a munkaadòk.
2017. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!