Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek rendes hivatalos...

Ismertek rendes hivatalos KÉRDŐÍV KITÖLTŐS céget? Aminek van rendes elérhetősége, vagy személyesen is lehet velük beszélni?

Figyelt kérdés

Van egy pár ezer fős csapatom, akik szívesen végeznének ilyen munkát. Természetesen nem ebből akarnak megélni.

A lényeg az lenne, hogy ha keresgélek neten, mindenhol csak ilyen nagyon kamu szagú elérhetőség nélküli "már évek óta a piacon dolgozunk" típusú oldalakat találok...

Van ezek között valós cég? Amit fel tudok hívni, tudok velük személyesen találkozni, esetleg szerződést kötni?

Köszönöm a segítségeteket!



2017. jún. 24. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Van kérdőív kitöltős munka, kimész a házakhoz és kitölteted a kérdőívet!


[link]


Remélem te se gondolod komolyan, hogy valaki fizetni fog neked online kérdőívek kitöltetéséért. Azok nem megbízhatóak.

2017. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Letezik a marketagent.com es valoban fizet en mar kaptam kifizetest paypall re csak keves a kerdoiv.
2017. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van egy kérdőíves, 12.000 Ft-ot utaltak át nekem most. Akit érdekel küldök üzenetben paypal bizonylatot és az oldal címét. Nem egy hónap után értem el a kifizetést, ez tény, de alkalmanként töltögettem ki, időmből kitelt és tessék.
2018. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!