Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha olyan nagy hiány van...

Ha olyan nagy hiány van informatikusokból, akkor hogy lehet hogy mégsem találok munkát sehol?

Figyelt kérdés
A debreceni egyetemen informatikai karán diplomáztam , de 8 éve nem tudok elhelyezkedni a szakmámban. Én vagyok ekkora lúzer, vagy a hírek hazudnak?
2017. jún. 28. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki alád tett, rossz a híred, elképzelhető ?
2017. jún. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A pontos válasz adásához kevés infót adsz.

.

Hiába van hiány az adott szamában pl. Vas megyében, ha te nem akarsz kimozdulni a telített Debrecenből.

Hiába van hiány, ha a te fizetésiigényed messze felette van munkát ajánló cégétől.

2017. jún. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Hiába van hiány például (jó) programozóból, ha te nem ahhoz értesz, vagy nem az az erősséged. És igen: a mobilitás fontos lehet.
2017. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te balázska vagy és egyáltalán nincs semmilyen diplomád :)
2017. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ismerősöm aki oe-niken végzett és szórólapokat osztogat. Mentségére váljon, hogy buta.


Mindenki el tud helyezkedni akinek van egy minimális tehetsége és tud programozni.

2017. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz?

Milyen programozási nyelveken vagy profi?

Hány év szakmai gyakorlatod van?

Ugye dolgoztál suli mellett?

Ha nem,akkor ihatod a levét.

Egyetemen tanulni,teperni,és dolgozni kell nem pedig bulizni.

2017. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Haverom rendszergazda és hálozatépítő cégett mégis egy nagy ismert cég webshopját fejlesztette csak mert ért hozzá de azóta elcsábította egy jobb cég.
2017. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*rendszergazda és hálozatépítö képzést végzett
2017. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezeket a "miben vagy profi" cuccokat.

Tök kezdőként is nagyon sok jó lehetőség van ezen a területen, még csak nem is programozói tudással.

Tudom, mert ebben dolgozok, és heti 3x még engem is megkeres úgy a fejvadász, hogy NEM Java fejlesztő vagyok.

2017. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Evosoft még a villamosok oldalára is óriás plakátokat rakott h több száz szoftverfejlesztőt keresnek. Persze a informatikus tág fogalom, de mindenképp szoftver irányba érdemes tanulni
2017. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!