Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » YouTube-on ha termékmegjelenít...

YouTube-on ha termékmegjelenítést tartalmaz egy videós, és 2ezer megtekintése van, mennyit zsebelhet?

Figyelt kérdés

#YouTube #YouTubue fizetés
2017. júl. 13. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
régen, pár éve valami olyasmit írtak hogy 5views=1Ft na de ez azóta már lehet sokkal kevesebb, pláne ha magyar megtekintők.
2017. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

sose volt ilyen :D akkor már minden régebbi youtube-os szarrá kereste volna magát. ez az egész szerződésfüggő, mivel nyilván úgy lesz a videóban termék, ha a forgalmazó szerződésben megegyezik veled, hogy x összegért/juttatásért cserébe reklámozod a terméküket.


mivel ehhez sok ész nem kell, nem is fognak szóbaállni olyannal, aki csak 1-2 ezer emberhez jut el, és azok közül sem biztos, hogy a többségük figyelmét felkelti, tehát eléri-e a hirdetés a befeketetett pénzt.


ahhoz, hogy én valamiért fizessek, jóval több emberhez el kéne juttatnom a hirdetésem...

2017. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

aranyos ez a youtube celebkedés.


de magyarországon pláne ezek az emberek patreon adatokozókból (szó szerint azért fizetnek neki, amolyan adomány) és szponzorokból élnek.

2017. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előre megegyeznek, hogy mennyit fizetnek nekik. Fix pénzt kapnak, ez a youtubernek jobb.
2017. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem anno egy videómon 80000 megtekintés volt, ez után kaptam 20000 Ft-ot. Azóta viszont csökkent az összeeg valamivel, de ez a videó hosszétól, ls a reklámok szémátol is függ. Egy 2000-es megtekintés jelenleg úgy 250-400 Ft lehet kb.
2017. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és amióta megkaptam a kkfizetést (kb két éve) azóta tovább nőtt a megtekintések száma, de mér csak 20000-el, és ezért a egtekintésszámért, mér csak úgy 3000-et szedtem össze, de sajna kifizetés csak akkor lenne, ha ismét elérném a 20000-es küszöböt. Ja és a 80000 megtekintést is két év alatt szedtem össze.
2017. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem idáig összesen jött össze 28ezer Ft 3-4 év alatt, jópárszázezres megtekintéssel, úgy 110 videóval...biztos valamit rosszul csinálok XD
2017. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!