Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka való nekem?...

Milyen munka való nekem? Tudtok egy pár szakmát mondani?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a memoriám, egyszer elolvasok valamit és majdnem szó szerint felmondom. Számkonbinációkat is hasonló gyorsasággal tanulok meg. Ezeket amiket megjegyeztem elég sokáig tudom. Szeretem a művészetet (ezen belül: éneklés,rajz,) a biológiát (állattan).

Ilyen képességek és érdeklődési körök mellett milyen lehet számomra az ideális szakma?



2017. júl. 21. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pénztáros
2017. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ma már a jó memória nem túl nagy érték, mindenkinek ott a zsebében az okostelefon a tudás végtelen tárházával (amennyiben van rajta net), szóval én azt javaslom, hogy ne próbáld e köré építeni a karriered. A művészet jó, de megélni nem lehet belőle. Egyik ismerősöm kutyaképzőnek állt, ha szereted az állatokat ez pl. érdekes szakma lehet.
2017. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: Na igen csak vizsgán nem nagyon fogják díjazni ha az okostelefonból bányaszod elő a válaszokat.
2017. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: kit érdekel a vizsga, azon valahogy túl kell lenni, aztán az életben már senkit nem fog érdekelni.
2017. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!