Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy sirnak itt...

Miért van az, hogy sirnak itt sokan h nem jó otthon lakni, nincs melojuk de ha valaki azt mondja keressen munkás szállós melót akkor csak kifogásokat gyártanak h az miért nemjó?

Figyelt kérdés
Sok helyen 5 ledolgozott munkanap után adnak br előleget,kajára erre arra. Sőt olyat is láttam ahol a felutazás költséget vissza adják ha sikeres ha nem a felvételi teszt. Sztem teljesen jó. De mégis csak kifogások vannak h ez miért nem jó,nem értem akkor mit nyafognak...
2017. júl. 22. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Ezek az emberek nem is akarnak dolgozni. Aki akar az talal munkat...ha nem lenne munka az orszagban, akkor nrm kene ukranokat meg szerbeket foglalkoztatni nagy szamban a multiknak. Erdekes, hogy nekik nem faj, ha munkasszallos melot kell vallalni a penzert, meg otthagyni a csaladot egy idore... de ez a segelyen elo embereknek budos, hiszen fel kene emelni a segguket, meg tenni is kene valami azert a penzert, nem csak bejarni. Utana meg sir a szajuk, hogy a kocsog ceg nem hosszabbitotta meg a szerodeset, neki azert nincs munkaja.
2017. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Persze, hogy kifogást keresnek.

Ráadásul egyesek még adják alájuk a lovat.

2017. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha adsz mellém olyan embereket akik hasonló kaliberűek mint én, tudunk együtt működni, együtt élni, tiszteletben tartani a másikat, akkor holnapután ott is vagyok a szállón, meg a munkahelyen.
2017. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Utolso az elo pelda a kifogasokra! Csak igazabol O sem valaszolt a kerdesre...
2017. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%

Pedig ezek a bentlakásos melók nem olyan rosszak 😃!

Én lovászként két helyen is dolgoztam ott lakással.

Volt külön lakrészünk ( párommal dolgoztunk ) kaptunk ebédet és vacsorát,a második helyen meg gyönyörű lakást kaptunk és kajás cégtöl rendelték nekünk a kaját.

Annyit birtunk igy sporoli,hogy a felretett pénzhez csak egy icipici kolcsont kellett felvenni es vettunk egy házat

2017. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Mert lehet hogy rossz otthon, de mégiscsak eltartja valaki a p.csájukat, szóval azért annyira mégsem rossz, mint a saját lábára állni és felnőttként viselkedni.
2017. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

"Sőt olyat is láttam ahol a felutazás költséget vissza adják ha sikeres ha nem a felvételi teszt."


Linket kérek!

2017. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Hiába kéred, egy kamuhoz nem tud minden jöttment megmondóember bizonyítékot kreálni.


Kérdező én még nem találkoztam rajtad (Balázska) kívül olyannal, aki itt a sírt volna és kifogásokat gyártana!


"Sok helyen 5 ledolgozott munkanap után adnak br előleget,kajára erre arra. "---néhol igen, máshol meg nem! Az viszont kiderült, hogy nem mehet annyira jól a szekered, különben nem kérnél lépten nyomon előleget 5 nap után. Hány helyen kértél és kaptál előleget?


"Sőt olyat is láttam ahol a felutazás költséget vissza adják ha sikeres ha nem a felvételi teszt. Sztem teljesen jó. "---szerintem itt arról van szó, hogy valakitől hallottad, hogy a munkanélküliben visszakérheted a 86%-át és kicsit félreértelmezted mámorodban. Viszont ez csak a buszra és vonatra vonatkozik és regisztrált álláskeresőnek kell lenned.


Én pl. sosem igényeltem ezt, mert busszal lett volna pl. az interjú helyszínre való eljutásom átszállással, várakozással közel 5 óra, kocsival meg az ötöde.

Reggel 8-ra eléggé bajos lett volna az odajutás, igen ez is csak egy kifogás, hiszen mehetnék egy nappal előbb és csövezhetnék a híd alatt is reggelig :)


Utána szintén bebuszozni a munkaügyibe, kivárni a 4-5-6 óra várakozási időt és elkönyvelni a hazaút költségeit veszteségként.


Ki nyafogott neked??? Linkelnéd, vagy megint csak kamu nyafogásról van szó? Hát lázadj Balázska, lázadj!


Munkásszálóra nem vágyom, voltam eleget kollégista :) , de munkásszállón is lehúztam 30 napot, soha többet, inkább hazaköltöznék, ha más nem lenne!


A fizummal sokaknak meglepő mód elégedett vagyok, pedig nem keresek olyan fényesen (nettó124e), nem kell megszakadnom, rugalmas a munkaidő, relatíve jó a csapat is.


Ne add fel Balázska, eleve német segélyből telik piádra, drogodra, tesód meg etet,itat és pelenkába tesz.

Mire vágysz még?

2017. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem Balázs vagyok hanem Viki 😀


Én 2013ba mentem fel somogyból györ moson megyébe. Mutattam a vonatjegyet kifizették,fizu elöleg meg azért kellett az elaö honapba mert annyi pénzem volt amit vissza adtak vonatjegy árat. Kellett kajára.


Én tettem azért h ne otthon kelljen lennem nagyon rossz körülnények között. Vertek is.


Volt külön szobám,meg egy szoba társam akivel jol.kijöttem. meg a másik két szobába lakott egy egy pár.

2017. júl. 22. 14:48
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
A magyarok rugalmatlanok és a többség inkább siránkozik. Mindenki jobb életre vágyik, de a többség nem hajlandó érte tenni a minimálisnál többet. Sokan nem használják ki a lehetőségüket, nem hajlandóak áldozatra, nem hajlandóak tanulni. Pedig ezek nélkül nem lehet előbbre jutni csak a szegénység jobb esetben a langyos pocsolya jut, de ha valakinek ez elegendő akkor nincs ezzel gond csak ne panaszkodjon, ne sajnáltassa magát és okoljon fűt fát a saját magatehetetlensége miatt.
2017. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!