Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bináris kereskedelem 1 órás...

Bináris kereskedelem 1 órás ügyletekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most a napokban találtam rá erre az őrületre és sokat olvastam utána. Hallottam róla, hogy sok a csaló bróker és hogy sok ember ugrik bele a marketingnek köszönhetően, mutogatják a szép számokat, hogy 10-15 perc alatt mennyi pénzt keresnek. Ezzel tisztában is vagyok, hogy a pár perces ügyletek nagyon kiszámíthatatlanok. Már korábban is érdekelt a kereskedelem/tőzsde világa, olvastam pár könyvet, videókat néztem, stb, szóval minimálisan képben vagyok (egy laikushoz képest természetesen) igy felmerült bennem egy kérdés. A bináris kereskedelemből most azt a fajtát nézzük, ahol arra lehet fogadni, hogy felfelé vagy lefelé megy-e az árfolyam.

Nem biztos, hogy jól tudom, de ha jól sejtem úgy működik a rendszer, hogy én fogadok és amikor megnyomom a gombot az aktuális árfolyamot veti majd össze azzal az árfolyammal, amikor eléri a kiirt időt. Ha jól láttam, akkor van lehetőség egy órával későbbre fogadni még. Fogadok most egy órával későbbre, akkor 1 órán belül ugye nagyobb mozgás várható, mint 5 perc alatt. Ha találok egy erősebb trendet vagy kiugrást olyan chartokon, ahol viszonylag stabil szokott lenni a mozgás (pl bitcoin), megnézek pár indikátort, plusz vannak ezek a duplázós/triplázós stratégiák és ha 4-5-6 lépésre is van elég tőkém, úgy sejtem lehetne ezzel egy stabil rendszerben maradni és nyereséges lenni. Persze ez a gond ezekkel a duplázós stratégiákkal, hogy ha egyszer nem jön be pont, akkor hiába voltam nyereséges egy évig, bukom az elmúlt félév összes nyereségét.

Mi a véleményetek erről a módszerről? Próbált valaki már hasonlót? Tudom sokaknak lesz baja a bináris kereskedéssel és nekem is gyanús, mindenképp demo számlán fogok egy ideig próbálkozni ha beszállnék. Nem tudom mennyire ismeritek a cryptocurrency tradinget (olyan mint a forex, csak bitcoin + altcoinok között és nem devizapárokkal), azzal kezdtem el ismerkedni és ott is vannak olyan stratégiák ugye ahol pár órás mozgásokra mennek rá a kereskedők, viszont ott ugye 3 óra alatt lehet lesz 10% haszon vagy még annyi se, itt 70% haszon is lehet ebből. A kockázat is nagyobb persze, mert ott lehet 20%ot romlik az árfolyam és úgy szállunk ki, itt viszont 100%-ot bukunk 1%os romlásnál is. Érdekes.

Tudom vannak ezek a pénzfeldobós példák, hogy ha fej adok 100 Ft-ot, ha írás kapok 80-at, de azért mindenki beláthatja, hogy ez nem teljesen coinflip szituáció.

Biztos vannak más módszerek is, de ha valaki képes bináris kereskedelemből megélni hosszútávon, csak ehhez hasonló módszereket tudok elképzelni. A pár percesekkel bevonzzák az embereket, de a negyedik tizedesvesszőre nem lehet alapozni semmit, az tényleg már puszta szerencsejáték.



2017. júl. 23. 06:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!