B jogsival állás?

Figyelt kérdés
Eddig ételfutárkodtam, nem volt rossz csak a hely miatt sokalltam be, most itthon pihizek viszont kéne majd valami meló, a kövi fél-1 évre. Tudtok valamit ajánlani ami nem cső szopás? A feladatomat lelkiismeretesen elvégzem, csak nem szeretem ha a főnök csesztet.

2017. júl. 27. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mivel a jogositvanyon kivul semmi mast nem tudsz felmutatni, marad az alja futarkodas, ahol a fonok csesztet.
2017. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van egy érettségim meg eg yteljesen kívül eső szakmám, később (1-2év) osztrák cégnél szeretnék elhelyezkedni, addig kéne valami amivel szinten tarthatom a money-t. :)

Itt sem csesztetett a főnők, maga a hely miatt sokaltam be, munkatársam beosztás stb..

2017. júl. 27. 22:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok nagyobb autóval való munkavégzésre is(3.5t-ig)
2017. júl. 27. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Taxi, sofőrállás valahol.
2017. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Futárkodás, kiszállítás (ami szerintem egyenlő a futárkodással), területi képviselői állás... szerintem sok más nincs B kategóriával.


@4

Azért a taxizás sajna nem így működik. Egy haverom taxizik, és bizony elmondása alapján belefér a "cső szopás" kategóriájába; nem is a munka, hanem az ügyintézés miatt + PÁV-ot kell intézni, tanfolyamot elvégezni, és nem akarok hülyeséget mondani, de tudtommal egyéni vállalkozói engedély is kelleni fog hozzá. Újabban egyébként menetrendszerűen megadja magát sokaknál a pénztárgép is, akkor pedig lehet kézzel irkálni a számlákat. Különben meg vagy van utas, vagy nincs - ha nincs, akkor lehet egész nap ücsörögni és unatkozni az autóban. Ha mégis van, akkor olyan megdöbbentően magas pénzeket kell perkálnia az állam részére, hogy a sokak szerint az álomfizetés határait súroló pénzeknek jó, ha töredékét viszontlátja hó végén. Nyilván lehet feketézni, ami meg az orosz rulettel egyenlő. Szóval ugyanolyan fos munka, mint a futárkodás, csak itt még a bevételed sem biztos.

2017. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ételfutárkodás szerintem, vagy valami betanított házaló ügynök. De ha nem ragaszkodsz az autó használatához, akkor rengeteg dolgot tudsz csinálni. Nagyon sok helyen keresnek betanított munkásokat. Kb. minden élelmiszerboltban ezt nyomatja a hangosbemondó, hogy munkatársakat keresnek, a MÁV-nál is stb. Nagyon nagy a munkaerő hiány, szóval szerintem el tudsz helyezkedni gyorsan.


Sajnos az áru vagy személyszállítós (Taxi, sofőrszolgálat) munkákhoz nem elég a jogsi, hanem még rengeteg nagyon drága vizsgát kell tenned.

2017. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!