Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnöknek a munkája is...

Gépészmérnöknek a munkája is nagyon nehéz vagy csak az egyetem elvégzése és azután már könnyen jön a magas fizetés?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne egyszerű dolgom az egyetemen és később a munkában ha nem szeretem a bonyolult képleteket de vizuálisan könnyen el tudom képzelni és érdekel a gépek működése?
2017. júl. 30. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A magas fizetésért dolgozni kell és nagy felelősséget vállalni, tehát nem jön könnyen, legfeljebb a lehetőség, hogy felvesznek és utána rátermettségedet ha munkáddal bizonyítod honorálják áldozataidat.
2017. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nehezebb a munka ,imt az egyetem. De van rengeteg állás ahol nem kell utána szinte semmit számolnod.
2017. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mért kell privátban? Nem mondtam hogy bármelyik lényegesen egyszerübb lenne. Amúgy én Épületgépész tervezőként dolgozom. De ha gyártás irányitás, müszakvezető, kereskedelemben vagy ehhez hasonló területen helyezkedsz el akkor nem kell képletekkel dolgoznod.
2017. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!