Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatoni nyaralás mikor?

Balatoni nyaralás mikor?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 hónapja nem dohányzom és annak az összegét amit cigire költenék félre raktam nyaralásra. Olyan 80-100ezer forint jött össze. A feleségemet szeretném elvinni a balatonra 3-4napra . Ha szeptembet legvégén megyünk akkor jobban kijövünk ebbõl a pénzbõl?? A válaszokat elõre is köszönöm.

2017. júl. 31. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Igen, valószínűleg, de akkor már benne van a kockázat, hogy nem valami jó idő lesz. próbáljatok meg olyan helyre menni, ahol van wellness is - akkor legalább biztosra mentek :-)
2017. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
ennyiből kijön csak a szállás, csak apartman, csak a déli parton.
2017. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a 100ba belekalkuláltam a napi 3x étkezést is. Akkor az nem fér bele,értem.
2017. júl. 31. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán kijön belőle, pl. itt is nagyon jó akciók szoktak lenni - bár itt csalóka a hétvégi felár, azt számold hozzá.

De ha a Főoldalra kattintasz és van türelmed, akkor mazsolázhatsz :-)

Mi így voltunk május végén Balatonlellén egy hétvégén: 20.000 volt a szállás reggelivel 2 emberre, 2 ezer ft az idegenforgalni adó, 10 ezer volt az utunk, a többi, amit mi költöttünk. Jó, nem 5*-os volt a szállás, de lehet válogatni az ajánlatok között.

Vannak még különböző kuponos, akciós oldalak is, mint Bónuszbrigád, Vatera, meg ez is:

[link]

2017. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

4-es vagyok, "itt is nagyon jó akciók szoktak lenni" és a link:

[link]

2017. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtséged 🙂
2017. júl. 31. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!