Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudnám ajándékboltom...

Hogy tudnám ajándékboltom facebook oldalának követőit, likeolóinak számát növelni?

Figyelt kérdés
Már több nyeremènyjatékot indítottam, de nem sok sikerrel 160 követője van csak! Valaki tudna tanacsot adni? Hogy tudnék több likeolót szerezni? Ez egy ajándékbolt a megyeszékhekyen! Láttam, hogy vsn ilyen 3 dolláros posztkiemelés lehet ez segítene?? Kicsit növelnem kellene a vásárlók számát!
2017. aug. 1. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakjál ki mesztelen kpéeket. XD
2017. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Reklámozd :) Ahol csak tudod. Esetleg plakátokat is csinálhatsz és ha látják a plakátot akkor először megnézik a facebookon. Posztolj sokat. Terjesztesd az ismerőseiddel :)
2017. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még a facebook hirdetés is jobb ötlet a nyereményjátékoknál...azok csak arra jók, hogy felhívd olyanoknak a figyelmét, akik szeretnek nyerni, de egyébként soha az életben nem vásárolnának tőled semmit. de önmagában ha az áruid tucattermékek, akkor teljesen mind1, hány lájkolód lesz.


vagy hasznos termékeket kell árulni, amire mindenkinek szüksége van, vagy egyedülállóakat, amiket máshol nem tudnak megvenni.

2017. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon egyediek a termékek! A legtöbbet postai úton értèkesítjük. Mert nagyon keves helyen lehet ilyen termékeket kapni! Szerintem ràdióban fogok hirdetni!
2017. aug. 3. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!