Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiderülhet, hogy hazudtam az...

Kiderülhet, hogy hazudtam az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
A szakmai tapasztalthoz nem írtam konkrét időpontot, interjún rákérdeztek, ott azt mondtam hogy utolsó munkahelyemen 3 hetet voltam, mielőtt elkezdtem volna az új tanulmányaimat. Valójában csak 2 napot voltam. Az interjúkon túl vagyok, még az orvosi kivizsgálás van hátra. Még nem kérték se a tb kiskönyvet, se a kilépő papírokat. Foglalkoznak egyáltalán ezzel? Ha érdekelte volna őket elkérték volna már, vagy még ezután fogják leellenőrizni?

2017. aug. 10. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiskönyvet és a kilépőpapírokat akkor kérik el, miután bejelentettek. Szóval akkor ki fog derülni, hogy hazudtál.
2017. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de akkor már nem fognak kirúgni. Ha olyan fontos lett volna a szakmai tapasztalat, már elkérték volna hamarabb is, nem?
2017. aug. 10. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Senkit nem fog érdekelni, hogy mi van a kiskönyvedben. Vagy ha mégis megkérdezik, akkor majd csodálkozzál, hogy jééé, csak 2 napra voltam bejelentve, és kész.
2017. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ebben reménykedem...

Meg gondolom a HR-esnek, vagy munkaügyisnek kell leadnom ezeket, nem azoknak akik interjúztattak.

Ők meg nem voltak ott az interjún.

2017. aug. 10. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!