Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyen munkát, ill. milyen ágazatot ajánlotok erősen extravertált-vezető/parancsnok személyiségű embernek? (Többi lent)

Személyiség tesztek hozták ezeket ki, persze én is tudtam.. A lényeg, h közgazdászként az irodai alázatos munka nem annyira passzol mint korábban gondoltam. Kíváncsi lennék ti mit javasoltok..

Keress kérdéseket hasonló témákban: vezető, karrier

2017. aug. 11. 18:40  Privát üzenet  

A válaszok
Egy személyiség teszt és a saját egód eredménye azért még kevés egy vezetői melóhoz. Menjél csak el az alázatos részére, és majd ha lesz elég háttered, lehetsz vezető, mert ez így eddig elég kb egy romkocsmába sört csapolni.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. aug. 11. 19:31 Privát üzenet
Először alázatot tanulj és a szakmádról a lehető legtöbbet, aztán majd az évek alatt megtanulod, hogy kell embereket vezetni. A szakma itt tökmindegy.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. aug. 11. 19:46 Privát üzenet
Két út van, vagy kőkeményen megmászod a ranglétrát egy cégnél pl. Aldinál van erre program is, vagy elkezdesz egy saját üzletet legyen akár Network marketing ahol te irányítod a csapatodat és az idődet, és ezáltal lesz magasabb a bevételed is. De mindkettő idő és kőkemény munka.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. aug. 11. 23:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos csak a harmadik válaszoló értette szerintem a kérdésem lényegét, elnézést, ezek szerint én sem fogalmaztam elég pontosan.

Nem arról van szó, hogy én most 'főnökösködni' szeretnék, meg a ranglétrát nem akarom végigjárni, akiknek csak ennyi jött le (az első kettő válaszoló) és ilyen energiavámpír válaszokat adtak, azoknak mondom: arról van szó, hogy az irodai aktakukac, back-office-os munka helyett keresek most olyat amiben sokkal aktívabb lehet az ember, többet kommunikál élőben elsősorban, fontos a megjelenés, a "duma", a meggyőzőképesség, és befolyásolás.

Nekem is van persze ötletem, csak érdekelne, hogy ti mit gondoltok, hátha jön egy olyan tipp amire én nem gondoltam.

# 4/4Időpont 2017. aug. 12. 08:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy idegen vezető mennyi pénzt kap? További lent.
Mennyit keres a MÁV-nál egy vezető jegyvizsgáló, egy jegyvizsgáló, és egy forgalmi szolgálattevő?
Mennyit keres a Mávnál, vagy a Gysevnel egy középvezető?
Ilyen helyzetben mit tennétek? (Többi lent)
OTP banknál dolgozott valaki szamlavezeto pozícióban? Többi lent.
A tűzoltóságon belül hogy lesz valakiből parancsnok, vagy valamilyen vezető beosztású tűzoltó, aki a kivonulő tűzoltók után megy tűzoltó személygépkocsival, milyen fősikola, vagy...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!