Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek a leheto legrosszabb...

Melyek a leheto legrosszabb munkak? Mik azok amit soha nem vallalnatok el?

Figyelt kérdés
Nem az erotikus munkara gondolok.

2017. aug. 19. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatornatisztító
2017. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Pl vágóhìd
2017. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Bolti eladó (ezerszer inkább árufeltöltő lennék, nem kell foglalkozni a sok hülyével), Call center (soha többé), biztosítási ügynök, szalagmunka, húsfeldolgozó üzem, gyorséttermi munkák, értékesítő jutalékért, pénztáros, mezőgazdasági szakmunkák, útépítés, kőműves/szobafestő/burkoló segéd (azért segéd, mert egyikhez sem értek), kalauz, közös képviselő, gondnok, postás, bányász, vaskohó és hasonló üzemekben dolgozók, üveggyár, raktáros, busz/villamos/metró vezető. Kb. ennyi jutott eszembe, szerencsére sosem dolgoztam ezeket, mindig is szellemi munkát végeztem, de ha egyszer fizikait kellene, akkor ezeket tuti nem vállalnám el, mert az egészségem rámenne.
2017. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

" raktáros,"


Na de milyen raktáros nem mindegy? Én mobilteló nagykerben voltam raktáros halál laza könnyű meló volt csak hát a fizetés...


szóval arra aztán nem menne rá az egészséged .... csak szart se keresel

2017. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munka, úgy általában. Mondjuk a nyomdai gyári meló még elmegy egynek, de minden más szóba sem jöhet.
2017. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk én megtehetem, hogy nem vállalok el bármit, nyilván lenne olyan szitu, hogy muszáj...


Első körben: ahol éjszakai műszak van, vagy hétvégén is kell dolgozni (gyár, kereskedelem, vendéglátás, turizmus).

Ahol emberek halnak meg (orvos, ápoló).

Ahol a népesség legaljával kell érintkezni (ügyeletes fogászat, szociális munkás) - ezt most épp egy friss élmény mondatja velem :p.

2017. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Fidesz párttag
2017. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Telemarketinges munkák=házalás, emberek legális zaklatása


Inkább mennék Mekisnek vagy takarítani.

2017. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

"Fidesz párttag"


Te nyomorék legalább azt tudd mit szarsz ide. A párttagság nem munkaviszony = nincs érte fizetés.


Én is párttag vagyok ha ép tudni akarod és mit kapok? Semmit.

És mit fizetek? A negyedéves tagsági díjat.



Baromállat.

2017. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Te fizetsz azért hogy egy hazaáruló tolvaj párt tagja legyél?

Pár év múlva a szär szinonimája lesz a párt

2017. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!