Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún megkérdezték:...

Állásinterjún megkérdezték: "Hol szeretne lenni, mit szeretne most csinálni? - Elérhető dolgot mondjon. " Aztán, hogy "Miért nem azt csinálja? " Mire ment ez ki? Akaraterő, elszántság, vagy hogy mennyire vagyok reális?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az, amin nem érdemes agyalni. A HR-eseknek mindenféle izéik vannak. Én azt válaszoltam volna, hogy Hawaii szigetén szeretnék vulkántúrázni. És azért nem azt csinálom, mert épp azt az állást pályázom, ahol majd megkereshetem a vulkántúrához szükséges pénzt. Egymillából simán kijön. Egyébként te mit válaszoltál??
2017. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Én erre azt válaszoltam volna, hogy amióta felhívtak, hogy interjúra kell jönnöm, csak erre készülök, gyúrok, koncentrálok és lám itt vagyok és azt csinálom, hurrá, remélem lesz egy jó munkahelyem, pénzem végre.


Egyik se, azt tesztelte, hogy mi érdekel téged egyáltalán, szeretnéd ezt a munkát, akarsz dolgozni, vagy csak immel ámmal, azért vagy ott mert miért ne, ez van aztán kell valami.

2017. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Kár, hogy nem azt kérdezték, hogy "milyen bútor szeretne lenni?"

És aztán azt, hogy "miért nem azt csinálja?" :P

2017. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a hülye HRes kérdései...

Én ilyenekre hasonlót szoktam mondani, mint az egyes, mondjuk én nem akarok munkahelyet váltani, csak amikor felhívnak néha elmegyek egyre...Mondjuk, ahol ilyeneket kérdeznek, oda akkor se mennék, ha extra magas fizetést ajánlanának limuzinnal és sofőrrel

2017. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb hr es baromság kérdésnek kb semmi köze nincs a valósághoz. mintha valamin női magazinból olvasnák fel.
2017. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!