Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Internetes pénzkeresés otthonról?

Internetes pénzkeresés otthonról?

Figyelt kérdés

Milyen internetes pénzkeresési módszereket tudtok? Pl. a Google Adsense jól fizet? Hallottam, hogy bizonyos reklámlevelek olvasása után is jár 25 cent (elég megnyitni). Vagy vannak jobbak ezeknél?


Angéla / 25



2017. aug. 25. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A google adsense jól fizet(ett régen, mert a válság óta a töredékét), ha van egy néhány százezer látogatottságú oldalad.


A reklámlevelekért klikkelgetés pedig úgy van kitalálva, hogy a végén véletlenül se kelljen pénzt fizetni érte, azon maximum az gazdagodik, akinek csinálod.



Egyébként nem létezik ilyen munka, bárki bármit mondjon (lesz majd pár tipp ne aggódj), olyan semmiképpen nem, amiből havi pár dollárnál többet lehet csinálni. Ha létezne, akkor minden unatkozó programozó írna egy robotot, ami naphosszat leveleket olvasna, és milliókat keresne vele :)

2017. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha lenne ilyen boldog-boldogtalan ezt akarná csinálni. Keress inkább távmunkát szerintem, bár azt sem könnyű találni (jót).
2017. aug. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Hallottam, hogy bizonyos reklámlevelek olvasása után is jár 25 cent (elég megnyitni)."


Ha te hirdetnél akarnál valamit. Bármit. Adnál akárkinek is 50-60 forintokat azért, hogy gyakorlatilag el se olvassa a hirdetésedet? Akkor más milyen okból tenné meg? Mondjuk 0,25 cent, de még az is sok. Azaz ha csak végignyitogatsz napi 100 leveleket, akkor keresel egy ezrest egy hónapban. Kb ez a realitása egy "internetes pénzkeresésnek".

Persze kapsz majd ezenkívül millió ajánlatot, hogy "minimális befektetéssel" adj el te is másoknak haszontalan szövegeket, ha találsz ugyanolyan bepalizható embereket, mint te voltál. Végülis a 2. embertől már "nyereséges" vagy. És csak vastag bőr kell hozzá.

2017. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, irtam privat uzit
2017. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem van. írok üzit
2017. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!