Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdálkodási és Menedzsment...

Gazdálkodási és Menedzsment diplomával milyen munkákat lehet kapni és hol?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
L'Hospital szabály alapján meghatározod, hogy az alső és a felső szendvicslap limese x->a tartományon ugyan abba a pontba tart ahova a húspogácsa, ezért azt az alsó és a felső közé tudod helyezni.
2017. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert neked milyen végzettséged van nagymenő?
2017. aug. 28. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

BME-GTK nemzetközi gazdálkodás. Büfészak szintén.


De volt annyi eszem, hogy emellett elkezdjek programozni tanulni, így ma nettó 380 + cafetériát keresek és képébe röhögök az összes korosztályombelinek.


Menedzseld magad. Ha nem tudod, akkor úgy jártál. Más nem fogja megtenni helyetted.


Kivéve persze ha szép lány vagy mert akkor nagyon szívesen menedzsellek.

2017. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És programozni otthon tanultál? Vagy IK-ra is beiratkoztál?

Heti szinten hány órát vesz el az életedből?

Diploma nélkül is ennyit kapnál?

2017. aug. 28. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:

1# ez nagyon tetszett :D


2# Nem vagy kicsit nagyképű ? :D Én is tudom hogy az infos meg mérnöki szakok mind odap*xsázzák az összes gazdasági szakot, én is ilyen szakon vagyok, de azért ez kicsit erős :D


Kerdezonek..nyugodj meg ezen az oldalon mindneki informatikus meg mérnök, azet jönnek ezek a jó tanácsok :D amúgy azon gondolkozz el hogy mennyire mennek a nyelvek...ha mennek akkor vágj bele, angol + német felsőfokú nyelvvizsgával meg Msc-vel kereshetsz már annyit mint egy 4 hónapos gyorstalpalot végzett programozó

2017. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!