Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg igaz, hogy sok orvos,...

Tényleg igaz, hogy sok orvos, jogász és bankár dolgozik mellékállásban prostituáltként?

Figyelt kérdés

Ez a cikk azt írja:


[link]



2017. aug. 29. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És én még képes voltam elolvasni, pedig sejthettem volna, hogy megint egy funkcionális analfabéta írt ki kérdést...

Sehol nem írja, hogy sok. Azt állítja forrás nélkül, hogy egy adott ausztrál ügynökségnél VAN.

2017. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarországon.
2017. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A prostituált nem hivatás, hanem erkölcstelen tevékenység. Nehogy már jogászokat meg orvosokat rántsunk le erre a szintre.
2017. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez a három felsorolt foglalkozás bármelyike olyan, hogy emberekkel foglalkozik, találkozhat bármikor emberekkel. Ki az aki be merné vállalni, hogy egy komoly üzleti tárgyaláson (mint nő) a tegnapi kuncsaftjával köt üzletet? Vagy a rendelőjébe bemegy a multhati kuncsaftja, aki extra perverz dolgot kért tőle? Gondolj már bele, te hogy reagálnád le ezt a szitut?
2017. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ezek az emberek keresnek olyan jól, hogy ne kockáztassák a munkájukat és az életüket.
2018. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!