Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Láttam egy Kormányhivatalt,...

Láttam egy Kormányhivatalt, aminek a nyitvatartási ideje a héten három nap. A többi napon mit csinálnak az ott dolgozók? Nem is mennek be vagy csak ügyfeleket nem fogadnak?

Figyelt kérdés
Népegészségügyi főosztályra gondoltam. Csak furcsa, hogy akkor náluk mit jelent a "teljes munkaidő"?

2017. aug. 31. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Ne reménykedj. Dolgoznak a többi napon is, csak épp nincs ügyfélfogadás. Amikor nincs ügyfélfogadás, akkor írják a határozatokat, vizsgálják ki az ügyeket.Földhivatalnál is ez van.

Szóval nyugi, hivatali munkaidő van 8-16.30ig, pénteken 14ig. Ledolgozzák a heti 40 órát.

2017. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!