Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen képesítéssel, végzettsé...

Milyen képesítéssel, végzettséggel a legjobb beszállni a divattervezés világába?

Figyelt kérdés
Értve: milyen tanulmányokkal, diplomákkal a legesélyesebb, kifizetődőbb?

2017. szept. 8. 11:33
 1/2 anonim válasza:
jó, ha van egy neves suliból szerzett papírod, de jobb ha tehetséged van. én jártam divatsuliba, és rá kellett jönnöm, hogy a papír szart sem ér, ha nincs ismerettséged, kapcsolataid, referenciád. mondjuk ez egy jó suliban mind megszerezhető, de ha elég ügyes vagy, akkor anélkül is el tudod érni.
2017. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1#


köszönöm! ;-)


Azt sejtettem, hogy maga a papír egyéb nemesebb célokra is jó. De mint szakma mi fonódik össze vele, az akart lenni a kérdés. Pl olyan aki marketingben utazik?

2017. szept. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!