Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Észak amerikai munka?

Észak amerikai munka?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból lebeszéltem egy találkozót.Mások voltak már ?Tudom hogy illegális estával nem maradhatok 3hónapnál tovább és egyáltalán nem is dolgozhatok ezzel tisztában vagyok.

Valós munkát kínál ?Nekem csak pár hónapig kéne míg eltudok onnan indulni.Eddig németországban dolgoztam 2 millió tartalékom van.

Szívesen meghallgatnám ki mit halott erről a munkaadóról.

Ha nem ír senki akkor is fent hagyom a kérdést és leírom az én tapasztalataimat mert sokan érdeklődtek utána de semmi "kézzelfoghatót" nem találtam.



2017. szept. 11. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha illegálisan keresel munkát, van rá sansz, hogy a belépésnél eléd teszik az emailjeidet, stb. kikérdeznek, te hazudsz, és onnan fordítanak vissza. Mi a baj Németországgal, szerintem ott jobban lehet keresni és még legális is vagy, plusz nem mennek el vagyonok repjegyre.
2017. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyenről se hallottam még.Köszi az infót.
2017. szept. 12. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:

a belépésnél eléd teszik az emailjeidet - ne nezz annyi filmet!


oke hogy kepesek lennenek ra, de nem teszik meg, egyreszt azert, mert qrva nagy balhet lehetne kiverni az emberi jogok szervezetenel, es nem hianyzik a nyakukra a rossz media

masodsorban pedig azert nem, mert marhara nincs ra kapacitasuk, hogy minden USAba beutazni szandekozonak hackeljek az emailjeit es a tobbmilliard emailbol kiszurjek, hogy melyik az a tag, aki illegalis hatso szandekkal akar belepni...



ha visszakeresel, a GYIKon nagyon sokszor ki lettek vesezve ezek a cegek, eszakamerikamunka, munkaamerikaban, usamunka, stb. ha jol emlekszem voltam valaszolok, akiknek volt sajat tapasztalata is

2017. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen de azok régiek sokuk több éves vannak jók rosszak egyaránt.De mindegy majd leírom ide a tapasztalataimat ha érdekel valakit :D
2017. szept. 12. 20:21
 5/8 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:betanított hentesként kezdtem utána elmentem hegesztőnek.

Eredetileg ide is "kalandvágyból" jöttem aztán nem is sültek el rosszul a dolgok.

2017. szept. 12. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: eléd teszik az emailed -> erről csak hallottam, nem velem történt meg, de úgy tudom mostmár elkérik a fészbúk és egyéb account infóidat is ha ESTAval mész. Miért tennék, ha nem néznek rá?


Amúgy ha túltartózkodsz és évekig "bújkálsz" kint, akkor ha egyszer elhagyod az országot, kb. egy életre elvágtad magad az USAtól, és azért az kár lenne...

2017. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Írtam a kérdésben is hogy mindent tudok az estával való munkavállalásról.

Mások tapasztalataira voltam kíváncsi akik ténylegesen voltak kint.

2017. szept. 13. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emailes vagyok, eltem kint nehany evet :) es te hogy haladsz, sikerult valami?
2017. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!