Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy heggesztő?

Mennyit keres egy heggesztő?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó ismerősöm, aki heggesztőként dolgozik, nincs másodállása, nem származik jobb családból még is nagyon jól él, de nem mondja el nekem mennyit keres. Egy másik ismerősöm is heggesztő, de ő alig keres ezzel.... Ilyenkor mi van?

2017. szept. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért van a kettő közt különbség.

Egy barátom 15 éve volt hegesztő bányában.

Veszélyes meló volt, de akkor vitt haza olyan 150-170 ezret.

Nagyon veszélyes volt a sok gáz miatt, én nem mentem volna le.

A másik aki komolyan tud hegeszteni, az bizony 500-600 ezer nettó tőlünk nyugatabbra ez még több. Kihaló félben lévő szakma.

2017. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itthon 200-500eft nettó,nyugaton 600-2 milliónak megfelelő euró.

A szórás azért nagy,mert nem mindegy,hogy kerítést bringavázat ,... vagy... mondjuk atomerőművi csöveket kell 100% minőségben legyártani,javítani. A bér tovább fog emelkedni,mert hiányszakma ..már..,és lesz is.


De nagyon egészségtelen meló,és durván megröviditheti az életet,ha nincs megfelelő szellőztetés biztosítva a fémgőzök miatt pikk pakk rákos lehetsz.

2017. szept. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 évig az egyik legjobb voltam a szakmában, itthon, külföldöm, szárazföldön, bányában, tengerben, óceánban hegesztettem. Aztán jött a rák, és itt a pénz, és mit kezdjek vele? Attól nem gyógyulok meg, és ki tudja mennyi van hátra... Ha teheted keress másik szakmát.
2020. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!