Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnökként / hegesztőmér...

Gépészmérnökként / hegesztőmérnökként mennyire reális a jelenlegi fizetésem?

Figyelt kérdés

Kb. négy és fél év tapasztalattal, ebből közel 1 év külföldön, felsőfokú német, közép angol nyelvtudással, gépészmérnök ill. hegesztőmérnök végzetséggel, budapesti cégnél jelenleg nettó 320.000 Ft-ot viszek haza.


Jól ismerem a minőségirányítási rendszereket, számos sikeres audit van a hátam mögött, projektvezetőként is dolgoztam külföldön-belföldön egyaránt.


Mennyire számít jónak a jelenlegi fizetésem? A fent leírtak tükrében ez a reális, vagy kérhetnék többet is?


Szívesen várom a Ti valós fizetési tapasztalataitokat hasonló munkakörökkel kapcsolatban. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. szept. 19. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

attól függ milyen jellegű munkakörben dolgozol

lehet reális, csak akkor már régóta váltani kellett volna

sima magyar KKV-nál műszakisként abszolút reális


500 ezer - 1 millió is reális lehet a megfelelő cégnél, megfelelő pozícióban

multinál hegesztési szakpozícióban

2017. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

egyébként én pályakezdő gépészmérnök vagyok, multinál abszolút "fogdmeg" jellegű pozícióval, mechatronikai rendszerek üzemeltetésével 250 nettó

budapest

2017. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Veszprém gépbeállítómunkakör 270 000 netto kezdő fizu,középfokú végzettséggel.
2017. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Budapesten gépész ismerőseim iskolából kikerülve nyelvtudástól és pozícíótól függően 240-300 nettóval kezdtek. Ennek fényében a fizetésed szerintem kevés.


Mondjuk jóval jobb fizetést szerintem csak cég váltással lehet elérni.

2017. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már csak azért is többet érdemelsz, mert a lelkedben megszületett egy hiányérzet.


Szerintem kérhetnél többet magadért. Értékes szakember vagy akit a cég meg kell tartson.

De ha nem hiszel nekem menj el néhány állásinterjúra csak azért hogy lemérd magad. Egészen biztos vagyok, hogy jól fog esni az önbecsülésednek.

2017. szept. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!