Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalkozók? Mennyit kerestek...

Vállalkozók? Mennyit kerestek nettóban havonta?

Figyelt kérdés
Illetve azt is leírhatjátok, hogy milyen vállalkozásotok van.

2017. szept. 20. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Bejelentve? Minimmlbérre
2017. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

930 ezer a bruttóm, 600 a nettóm.

Informatikában utazom 30 éve.

Még a múlt században volt internetkávézóm.

És szeretnék jó nyugdíjat. Már nincs sok hátra...

2017. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Papíron minimálbér, max év végén osztalékot veszek ki. Ha én is 30 éve dolgoznék, lehet, nekem is számítana a jó nyugdíj, de mivel összesen nem vagyok 30, inkább félreteszem magamnak és befektetem, nem sok sanszot adok arra, hogy 40 év múlva lesz olyan nyugdíjrendszer, ami el fog tartani azon az élet színvonalon, amit megszoktam. Akkor marad az öngondoskodás.
2017. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Főállásban évi 6-8 hónap minimálbér + év végi 75.000 Ft osztalék Ev.

( Szezonálisan, 4-5 hónap csak másodállású vállalkozás, akkor havi 500-650.000 Ft nettó )


Aktív tev.körök: iskolabüfé, streetfood büfé, ingatlan bérbeadás, ingatlanfejlesztés,vidékfejlesztés, pályázatfigyelés, pályázatírás, projektmenedzsment).


A jelenlegit adószámosként kezdtem 4 éve, most ev.-ként 2. évem zárul.

2017. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
4: ingatlanfejlesztés alatt miket csinálsz?
2017. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olcsón veszek, felújítok, funkciót adok neki és közép hosszú távon bevételt termel.

(Pl. vidéki családi házból, kezdő vállalkozókat támogató inkubátorház 3 éves bérleti szerződésekkel, vagy lakás megyeszékhelyen,pályázati iroda, lakásétterem, szálláshely szolgáltatás - Ez az egyik jelenlegi projektem )

2017. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyelvtanár vagyok, KATA-s vállalkozásom van, átlag kb. 250 ezer forintom marad egy hónapban a KATA befizetése után.
2017. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
nettó 900e és 1,2M között / hó.
2017. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nettó 1milla 1.000.000 bruttót nemis írok.

vállalkozás : hobbyként keztem -külföldről kocsikat hozok be , itt eladom.

Mellékesen konyhabútorokat hozok be hollandiabol amiket itthon adok el nagyon kedvező áron.

Érdekel vkit a kocsi-konyhabútor?

30Nő

2017. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!